Міністерство закордонних справ України

Київ 04:06

Порядок визначення рівня володіння іноземними мовами кандидатами на зайняття вакантних посад

Законом України «Про дипломатичну службу» (стаття 9) визначено, що дипломатичними працівниками можуть бути громадяни України, які мають відповідну фахову вищу освіту,  необхідні професійні та ділові якості, володіють державною та іноземною мовами і за станом здоров’я можуть бути направлені у довготермінове відрядження.

Адміністративно-технічними працівниками дипломатичної служби можуть бути громадяни України, які мають відповідну фахову освіту, необхідні професійні та ділові якості, володіють державною та, як правило, володіють іноземними мовами і за станом здоров’я можуть бути направлені у довготермінове відрядження.

Відповідно, МЗС розроблені вимоги до рівня володіння іноземними мовами для кандидатів на зайняття вакантних посад в органах дипломатичної служби, що зазначені в умовах Проведення конкурсу на кожну оголошену посаду.

Рівень володіння іноземною мовою може бути підтверджений дійсним сертифікатом про складання міжнародних тестів на знання іноземної мови. У разі відсутності сертифікату міжнародного зразка, кандидат може підтвердити рівень володіння іноземними мовами шляхом проходження співбесіди у Центрі мовної підготовки Дипломатичної академії імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України.

Порядок визначення рівня володіння іноземними мовами для осіб, які не є працівниками МЗС, затверджено наказом ДАУ від 16.01.2018 № 05.

За більш детальною інформацією звертатись за телефоном:

(044)270-57-47

Центр мовної підготовки

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка