Міністерство закордонних справ України

Київ 08:05

Інформація про результати конкурсів

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України та апараті МЗС

(11-12.04.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Алмаші Іван Миколайович

Другий секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Казахстан

12,13

Переможець конкурсу

Каруна Оксана Григорівна

11,50

Другий за результатами кандидат

Мегела Роман Романович

Третій секретар з консульських та адміністративних питань Посольства України в Республіці Хорватія

11,88

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

Байрамова Тураж Панах-кзи

Віце-консул

Генерального консульства України в Стамбулі

15,63

Переможець конкурсу

Кучма Юлія Володимирівна

 

13,50

Другий за результатами кандидат

Маренич Вячеслав Михайлович

Віце-консул

Генерального консульства України в Неаполі

 

13,38

Переможець конкурсу

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

Каруна Оксана Григорівна

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Вірменія

12,50

Переможець конкурсу

Івасюк Тарас Миколайович

 

8,50

Другий за результатами кандидат

 

-------

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Чорногорія

 

-------

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

Молчанов Сергій Серхійович

Провідний спеціаліст (діловодство)

Посольства України в Республіці Польща

11,13

Переможець конкурсу

Кротік Наталія Леонідівна

11,00

Другий за результатами кандидат

Кротік Наталія Леонідівна

Спеціаліст (діловодство)

Постійного представництва України при відділені ООН та інших міжнародних організаціях в Женеві

11,75

Переможець конкурсу

Прітченко Оксана Анатоліївна

 

9,13

Другий за результатами кандидат

 

-------

Віце-консул

Генерального консульства України в Гуанчжоу

 

-------

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

 

-------

Другий секретар з консульських питань Посольства України в Арабській Республіці Єгипет

 

-------

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

 

-------

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) в Республіці Кенія

 

-------

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

 

-------

Спеціаліст (фінансові питання) Посольства України в Грузії

 

-------

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

Процан Андрій Вікторович

Провідний спеціаліст відділу інформаційних технологій

Адміністративного департаменту

11,13

Переможець конкурсу

Голуб Юрій Олександрович

7,75

Другий за результатами кандидат

Голуб Юрій Олександрович

Головний спеціаліст відділу інформаційних технологій

Адміністративного департаменту

7,75

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення добору на заміщення вакантних посад обслуговуючого персоналу  в структурних підрозділах апарату МЗС

 (30.03.2018)

Назва посади

ПІБ

кандидата

Примітки

провідний інспектор відділу спеціального зв'язку та захисту інформації

Управління режиму та захисту інформації

Процик  Олеся Іванівна

Переможець конкурсу

Сапожник Ольга Миколаївна

Другий за результатами кандидат

провідний інспектор відділу обслуговування делегацій

Департаменту державного протоколу

Бірюкова Дар"я Вікторівна

Переможець конкурсу

Руссова Ірина Віталіївна

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України

(30.03.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Проскуріна Тетяна Володимирівна

 

Другий секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Сінгапур

 

14.67

Переможець конкурсу

Гладишев Олег Олександрович

 

14

Другий за результатами кандидат

Романюк Артем Аркадійович

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Таджикистані

14.50

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

Лихолат Євген Степанович

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Туніській Республіці

9.17

Переможець конкурсу

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

-------

Третій секретар з консульських та адміністративних питань Посольства України в Республіці Куба

 

-------

Переможець конкурсу

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

Куценко Костянтин Олександрович

Третій секретар з консульських та адміністративних питань Посольства України в Республіці Македонія

 

15.17

 

Переможець конкурсу

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

Дейнега Христина Михайлівна

Консульський агент Генерального консульства України в Кракові

 

14.50

 

Переможець конкурсу

 

Шадрін Сергій Сергійович

 

14.44

Другий за результатами кандидат

-------

Консульський агент Генерального консульства України  в Мюнхені

 

-------

Переможець конкурсу

 

 

-------

Другий за результатами кандидат

-------

Консульський агент Генерального консульства України в  Неаполі

-------

Переможець конкурсу

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

Проскуріна Тетяна Володимирівна

Спеціаліст з консульських питань та діловодства Консульства України в Сан-Паулу

14.67

Переможець конкурсу

Гончар Роман Сергійович

14

Другий за результатами кандидат

Сеньків Ольга Ярославівна

Третій секретар Посольства України в Республіці Кенія

11.67

Переможець конкурсу

-------

 

Другий за результатами кандидат

Розумна Оксана Петрівна

Третій секретар Посольства України в Південно-Африканській Республіці

15.67

Переможець конкурсу

Сеньків Ольга Ярославівна

11.67

Другий за результатами кандидат

-------

Третій секретар Посольства України в Республіці Ангола

-------

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України

(28.02.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Войтович Олександра Романівна

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України у Федеративній Республіці Бразилія

14,71

Переможець конкурсу

Возна Ярослава Юріівна

9,29

Другий за результатами кандидат

-------

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

-------

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

-------

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія

-------

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

-------

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Ісламській Республіці Іран

-------

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

Войтович Олександра Романівна

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Республіці Словенія

14,71

Переможець конкурсу

Возна Ярослава Юріївна

9,29

Другий за результатами кандидат

Богуцька Олена Іванівна

спеціаліст (діловодство) Посольства України в Республіці Австрія

11,71

Переможець конкурсу

Залецька Олена Валеріївна

11,00

Другий за результатами кандидат

Мостіцька Вікторія Віталіївна

спеціаліст (діловодство) Місії України при НАТО

11, 43

Переможець конкурсу

Залецька Олена Валеріївна

11, 00

Другий за результатами кандидат

Сафарян Каріна Степанівна

спеціаліст (діловодство) Посольства України в Арабській Республіці Єгипет

11,43

Переможець конкурсу

Молчанов Сергій Серхійович

7,71

Другий за результатами кандидат

Монич Лілія Михайлівна

спеціаліст (діловодство) Посольства України в Угорщині

11,29

Переможець конкурсу

Залецька Олена Валеріївна

11,00

Другий за результатами кандидат

Васько Анна Сергіївна

спеціаліст (діловодство) Постійного представництва України при Раді Європи

11,00

Переможець конкурсу

Залецька Олена Валеріївна

11,00

Другий за результатами кандидат

Ягодзінська Алла Анатоліївна

спеціаліст (адміністративні питання та діловодство) Посольства України в Латвійській Республіці

11,86

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

Долгий Валерій Олександрович

головний спеціаліст (господарські питання з в.о.водія) Посольства України в Республіці Білорусь

12,43

Переможець конкурсу

Підлісний Роман Анатолійович

11,14

Другий за результатами кандидат

Денисенко Віктор Володимирович

головний спеціаліст (господарські питання з в.о.водія) Посольства України в Федеративній Республіці Німеччина

12,71

Переможець конкурсу

Долгий Валерій Олександрович

12,43

Другий за результатами кандидат

 

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення добору на заміщення вакантної посади обслуговуючого персоналу ЗДУ (07.02.2018)

 

Назва посади

ПІБ

кандидата

Примітки

завідуючий господарством

з в.о. водія

Посольства України в Туніській Республіці

 

Корж Микола Миколайович

Переможець конкурсу

 

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» у ЗДУ (07.02.2018 р.)

 

Порядковий

номер

вакансії

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

62667

Жолобецький Максим Миколайович

другий секретар з консульських питань Посольства України в Арабській Республіці Єгипет

 

11,13

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62668

Барилова Олена Олександрівна

другий секретар з консульських питань

Посольства України в Республіці Індія

 

14,22

Переможець конкурсу

Непомяща Тетяна Сергіївна

12,78

Другий за результатами кандидат

62669

Жолобецький Максим Миколайович

другий секретар з консульських питань

Посольства України в Державі Катар

11

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62670

 

-------

 

віце-консул

Генерального консульства України в Гуанчжоу

 

-------

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62671

 

-------

 

віце-консул

Генерального консульства України в Кракові

 

-------

 

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62672

 

-------

 

віце-консул

Генерального консульства України в Мюнхені

 

-------

 

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62673

Савран Владислав Олегович

третій секретар з консульських питань

Посольства України в Республіці Ангола

 

11

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62674

Савран Владислав Олегович

третій секретар з консульських питань

Відділення Посольства України в Аргентинській Республіці в Республіці Чилі

11,89

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62675

Бондаренко Марина Петрівна

третій секретар з консульських питань

Посольства України в Португальсьскій Республіці

14,89

Переможець конкурсу

Савран Владислав Олегович

10,89

Другий за результатами кандидат

62676

Боцвинюк Мар"яна Дмитрівна

спеціаліст з консульських питань

Посольства України у Республіці Білорусь

11,11

Переможець конкурсу

Саврук Марія Володимирівна

11,11

Другий за результатами кандидат

62677

Дубей Ірина Ігорівна

спеціаліст з консульських питань

Посольства України у Французькій Республіці

13,44

Переможець конкурсу

Базан Юлія В"ячеславівна

11,22

 

Другий за результатами кандидат

62678

Непомяща Тетяна Сергіївна

 

спеціаліст з консульських питань та діловодства

Посольства України в Литовській Республіці

13,89

 

Переможець конкурсу

Барилова Олена Олександрівна

 

13,75

 

Другий за результатами кандидат

 

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення добору на заміщення вакантної посади обслуговуючого персоналу у структурному підрозділі МЗС (11.01.2018)

 

Назва посади

ПІБ

переможця

Провідний інспектор відділу інформаційних технологій Адміністративного департаменту

Процан Андрій Вікторович

Провідний документознавець відділу роботи з кадровими даними та документозабезпечення Департаменту менеджменту персоналу

Маньковський Євген Владиславович