Міністерство закордонних справ України

Київ 20:46

Інформація про результати конкурсів

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»

у закордонних дипломатичних установах України

(07-08.11.2017)

 

 

Порядковий

номер

вакансії

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

46601

______________

 

другий секретар ПУ в Арабській Республіці Єгипет

 

________

Переможець конкурсу

46601

________________

________

Другий за результатами кандидат

46603

Коробчук Ольга Петрівна

 

третій секретар ПУ в Йорданському Хашимітському Королівстві

 

15,00

Переможець конкурсу

46603

Скляр Олег Олегович

12,89

Другий за результатами кандидат

46605

Сокол Юлія Ігорівна

 

другий секретар з консульських питань ПУ в Китайській Народній Республіці

16,00

Переможець конкурсу

46605

Ігнатенко Дмитро Сергійович

 

11,67

Другий за результатами кандидат

46602

Шавша Олег Володимирович

 

третій секретар ПУ в Ісламській Республіці Іран                     

16,00

Переможець конкурсу

46602

Шинкаренко Євгенія Сергіївна

 

14,78

Другий за результатами кандидат

46604

Кузьмічов Сергій Вікторович

 

перший секретар ПУ в Китайській Народній Республіці                   

15,67

Переможець конкурсу

46604

Шевченко Олена Миколаївна

 

13,38

Другий за результатами кандидат

46606

Рябчук Ірина Олександрівна

 

третій секретар ПУ в Королівстві Норвегія                     

13,22

Переможець конкурсу

46606

Теленик Олена Сергіївна

 

13,00

Другий за результатами кандидат

46608

___________

другий секретар ПУ в Угорщині                     

________

Переможець конкурсу

46608

_____________

_________

Другий за результатами кандидат

46609

Окопна Тетяна Олексіївна

 

перший секретар ПУ в Чеській Республіці                   

15,11

Переможець конкурсу

46609

Алмаші Іван Миколайович

 

13,11

Другий за результатами кандидат

46607

Златін Олександр Миколайович

 

другий секретар ПУ в Румунії                        

15,00

Переможець конкурсу

46607

Роговей Марія-Каталіна Паунівна

 

15,00

Другий за результатами кандидат

46610

Козій Марія-Христина Романівна

третій секретар з економічних питань ППУ при відділенні ООН у Женеві                         

13,70

Переможець конкурсу

46610

Тока Іван Дмитрович

 

13,33

Другий за результатами кандидат

46611

Вархола Юлія Олегівна

 

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) ПУ в Республіці Кіпр                    

15,90

Переможець конкурсу

46611

Горлачова Євгенія Миколаївна

12,60

Другий за результатами кандидат

46612

Поліщук Ганна Робертівна

спеціаліст  (фінансові питання та діловодство) ПУ в Королівстві Норвегія                     

13,50

Переможець конкурсу

46612

Горлачова Євгенія Миколаївна

12,80

Другий за результатами кандидат

46613

Горлачова Євгенія Миколаївна

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) ПУ в Республіці Перу                   

12,80

Переможець конкурсу

46613

Євтушенко Олена Вікторівна

11,70

Другий за результатами кандидат

46614

Гуменюк Олександр Васильович

спеціаліст (фінансові питання) ПУ в Японії                          

12,70

Переможець конкурсу

46614

Горлачова Євгенія Миколаївна

10,80

Другий за результатами кандидат

46615

Григоренко Сергій Олександрович

спеціаліст з консульських питань та діловодства ПУ у Федеративній Респцбліці Нігерія                           

14,33

Переможець конкурсу

46615

Грищенко Андрій Анатолійович

13,00

Другий за результатами кандидат

46617

Шолохов Вадим Вікторович

спеціаліст (господарські питання з в.о.водія) ПУ в Республіці Вірменія                      

10,67

Переможець конкурсу

46617

Ніколаєнко Андрій Вікторович

10,00

Другий за результатами кандидат

46616

Гиренко Павло Віталійович

спеціаліст (господарські питання з в.о. водія) ПУ в Азербайджанській Республіці                   

11,90

Переможець конкурсу

46616

Шолохов Вадим Вікторович

10,67

Другий за результатами кандидат

 

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»

в апараті МЗС України

(12-13.10.2017)

 

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Дорофєєв

Олександр Вікторович

головний спеціаліст відділу багатостороннього співробітництва Департаменту стратегічних комунікацій

 

15,8

Переможець конкурсу

Вежневець

Анастасія Олегівна

10,9

Другий за результатами кандидат

Сапожнік

Владислав Олегович

головний спеціаліст відділу двостороннього співробітництва Департаменту стратегічних комунікацій

 

16,00

Переможець конкурсу

Ласкіна

Наталія Володимирівна

10,6

Другий за результатами кандидат

Дем’янов

Дмитро Сергійович

головний спеціаліст відділу аналізу та планування Департаменту стратегічних комунікацій

 

15,9

Переможець конкурсу

Ласкіна

Наталія Володимирівна

10,6

Другий за результатами кандидат

Іванченко

Марина Олегівна

спеціаліст сектору із забезпечення роботи Державного секретаря Департаменту стратегічних комунікацій

 

13

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

Лінкевич

Ярослав Олегович

аташе відділу тимчасово окупованих територій Департаменту міжнародного права

 

15,5

Переможець конкурсу

Квашук

Анна Тарасівна

11

Другий за результатами кандидат

Цимбалюк

Олеся Олександрівна

третій секретар відділу ОБСЄ Департаменту міжнародних організацій

16

Переможець конкурсу

Задворняк

Уляна Петрівна

 

14,4

Другий за результатами кандидат

Кубай

Данило Миколайович

третій секретар відділу політичного планування Політичного департаменту

13,5

Переможець конкурсу

Карандась

Ілля Олександрович

 

12,1

Другий за результатами кандидат

Шовкопляс

Іван Олексійович

третій секретар відділу ситуаційного центру Політичного департаменту

16

Переможець конкурсу

Власова

Андріяна Володимирівна

 

15

Другий за результатами кандидат

Стецишин

Назар Романович

спеціаліст першого західноєвропейського відділу Першого європейського департаменту

13,4

Переможець конкурсу

Баскакова

Анна Сергіївна

 

11

Другий за результатами кандидат

Тютюненко

Олексій Сергійович

провідний спеціаліст відділу країн Центральної Європи Другого європейського департаменту

15,9

Переможець конкурсу

Іванісік

Ірина Іванівна

 

14,9

Другий за результатами кандидат

Гаспарян

Аргам Леонідович

третій секретар відділу Південного Кавказу і Туреччини Другого європейського департаменту

 

15,9

Переможець конкурсу

Кучма

Олександр Вікторович

15,8

Другий за результатами кандидат

Сергейчик

Ольга Михайлівна

аташе безпекового відділу Департаменту протидії загрозам з боку Російської Федерації

 

15,8

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

Габінет

Юлія Сергіївна

аташе відділу країн Східної Азії Департаменту країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону

 

13,9

Переможець конкурсу

Шавша

Олег Володимирович

12,2

Другий за результатами кандидат

Бондарець

Євген Олегович

аташе відділу країн Північної Африки Департаменту країн Близького Сходу та Африки

15

Переможець конкурсу

Задворняк

Уляна Петрівна

 

14,2

Другий за результатами кандидат

Островський

Нікіта Дмитрович

аташе відділу прийому офіційних делегацій Департаменту державного протоколу

 

14,6

Переможець конкурсу

Шавша

Олег Володимирович

11

Другий за результатами кандидат

Чараха Монтаньо

Юліана Давидівна

спеціаліст відділу прийому офіційних делегацій Департаменту державного протоколу

 

13,8

Переможець конкурсу

Процик

Олеся Іванівна

10,9

Другий за результатами кандидат

 

----------

 

третій секретар відділу з окремих питань гуманітарного співробітництва Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва

 

-----

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

Бранашко

Владислав Олексійович

третій секретар відділу іміджевої політики Управління публічної дипломатії

 

 

 

14,4

Переможець конкурсу

Бутирська

Наталія Олександрівна

11,2

Другий за результатами кандидат

Білотіл

Катерина Володимирівна

другий секретар сектору он-лайн проектів Управління публічної дипломатії

 

16,11

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

Вовк

Назар Іванович

головний спеціаліст відділу роботи з інформаційними ресурсами Управління консульської діяльності Департаменту консульської служби

 

12,8

Переможець конкурсу

Харченко

Дмитро Іванович

10,4

Другий за результатами кандидат

Головченко

Наталія Миколаївна

аташе відділу аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту Департаменту менеджменту персоналу

13,9

Переможець конкурсу

Коваленко

Ганна Сергіївна

9,3

Другий за результатами кандидат

Волощенко

Євгенія Олександрівна

третій секретар відділу апарату МЗС Департаменту менеджменту персоналу

15

Переможець конкурсу

Коваленко

Ганна Сергіївна

 

9,3

Другий за результатами кандидат

Чолач

Марія Олександрівна

третій секретар відділу організації правової роботи Юридичного управління

15,6

Переможець конкурсу

Власова

Андріяна Володимирівна

 

11,1

Другий за результатами кандидат

Демчук

Віталій Леонідович

спеціаліст відділу представництва в судових органах Юридичного управління

 

14

Переможець конкурсу

Чоловський

Віктор Васильович

12,9

Другий за результатами кандидат

Мазур

Ксенія Миколаївна

спеціаліст відділу представництва в судових органах Юридичного управління

 

13,9

Переможець конкурсу

Чоловський

Віктор Васильович

12,9

Другий за результатами кандидат

Абальмасова

Інна Василівна

головний спеціаліст відділу закупівель та постачання товарів і послуг Адміністративного департаменту

 

11

Переможець конкурсу

Панасюк

Олександр Анатолійович

10,94

Другий за результатами кандидат

 

----------

 

провідний спеціаліст відділу інформаційних технологій Адміністративного департаменту

 

-----

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

 

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення добору на заміщення вакантних посад обслуговуючого персоналу у закордонних дипломатичних установах України

 

ПІБ переможця добору

 

Назва посади

Гончаренко Анатолій Михайлович 

Водій з в.о. робітника з обслуговування будівель та споруд Посольства України в Угорщині

Процюк Павло Михайлович

Водій з в.о. робітника з обслуговування будівель та споруд Посольства України в Турецькій Республіці

Білоус Ігор Віталійович

Завідуючий господарством з в.о. водія Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах

Шацький Андрій Петрович

Швеція Завідуючий господарством з в.о. водія Посольства України в Королівстві Швеція

Рубан Ярослав Ігорович

Завідуючий господарством з в.о. водія Генерального консульства України в Стамбулі

Малик Роман Миколайович

Водій з в.о. робітника з обслуговування будівель та споруд Посольства України у Французькій Республіці

Литвиненко Володимир Миколайович

Водій з в.о. робітника з обслуговування будівель та споруд Посольства України в Республіці Болгарія

Шуляк Тарас Іванович

Іспанія Водій з в.о. робітника з обслуговування будівель та споруд Посольства України в Королівстві Іспанія

Ольшевський Олександр Володимирович

Корея Завідуючий господарством з в.о. водія Посольства України в Республіці Корея

Корж Микола Миколайович

Китай Водій з в.о. робітника з обслуговування будівель та споруд Посольства України в Китайській Народній Республіці

Кучеренко Олександр Федотович

Завідуючий господарством з в.о. водія Посольства України в Аргентинській Республіці

Кармаліта Григорій Григорович

Завідуючий господарством з в.о. водія Посольства України в Республіці Таджикистан

Царенко Андрій Андрійович

Завідуючий господарством з в.о. водія Генерального консульства України в Ростові-на-Дону

Камлик Дмитро Миколайович

Люблін Завідуючий господарством з в.о. водія Генерального консульства України в Любліні

Кучер Борис Васильович

Завідуючий господарством з в.о. водія Посольства України в Республіці Ірак

Ханін Костянтин Васильович

Робітник з обслуговування будівель та споруд Посольства України в Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

Білінський В’ячеслав Олександрович

Робітник з обслуговування будівель та споруд Посольства України в Словацькій Республіці

Должко Сергій Юрійович

Завідуючий господарством з в.о. водія Місії України при НАТО

Костюк Євгеній Григорович

Водій з в.о. робітника з обслуговування будівель та споруд Посольства України в Азербайджанській Республіці

Рощин Олександр Євгенович

Водій з в.о. робітника з обслуговування будівель та споруд Посольства України в Республіці Австрія

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б»

в апараті МЗС України

(25.09.2017)

 

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Щербатюк

Мирослава Дмитрівна

 

директор Департаменту країн Близького Сходу та Африки

 

17,73

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

Боднар

Василь Миронович

 

директор Другого європейського департаменту

 

18

Переможець конкурсу

Шкуров

Володимир Анатолійович

 

11,18

Другий за результатами кандидат

 

----------

 

директор Адміністративного департаменту

 

 

-----

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення добору на заміщення вакантних посад обслуговуючого персоналу

в структурних підрозділах апарату МЗС

(21.09.2017)

 

Назва посади

ПІБ

переможця добору

 

провідний інспектор адміністративно-господарський відділу Адміністративного департаменту

 

Коноваленко

Андрій Васильович

провідний інспектор відділу інформаційних технологій Адміністративного департаменту

 

Головченко

Наталія Миколаївна

провідний документознавець відділу розвитку дипломатичних представництв України Адміністративного департаменту

 

Суржикова

Олена Євгеніївна

провідний інспектор відділу обслуговування делегацій Департаменту державного протоколу

 

Островський

Нікіта Дмитрович

провідний інспектор відділу апостилю, легалізації та витребування Департаменту консульської служби

 

Бондар

Яна Геннадіївна

провідний інспектор відділу центру оперативного реагування Департаменту консульської служби

 

Дімчев

В’ячеслав Олександрович

провідний інспектор відділу центру оперативного реагування Департаменту консульської служби

 

Бондаренко

Олександр Миколайович

провідний інспектор відділу центру оперативного реагування Департаменту консульської служби

 

Яцентюк

Микола Володимирович

провідний інспектор відділу громадянства Департаменту консульської служби

 

Гнідко

Ростислав Миколайович

провідний інспектор відділу підготовки кадрів та планування Департаменту менеджменту персоналу

 

Бровчук

Юлія Анатоліївна

провідний документознавець відділу роботи з кадровими даними та документозабезпечення Департаменту менеджменту персоналу

 

Волощенко

Євгенія Олександрівна

провідний інспектор відділу ООН Департаменту міжнародних організацій

 

Глухова

Анна Сергіївна

провідний інспектор відділу міжнародних договорів та офіційних перекладів Департаменту міжнародного права

 

Коваленко

Ганна Сергіївна

провідний документознавець відділу міжнародного військового співробітництва Департаменту міжнародної безпеки

 

Мостіцька

Вікторія Віталіївна

провідний інспектор відділу речника МЗС Політичного департаменту

 

Власова

Андріяна Володимирівна

провідний документознавець відділу зведеної звітності та бухгалтерського обліку в ЗДУ Фінансового департаменту

 

Александрова

Наталія Олегівна

провідний інспектор відділу загальної інформації та зв’язку Управління генерального секретаріату

 

Крамаренко

Владислав Віталійович

провідний інспектор відділу з питань зовнішньоекономічного співробітництва Управління економічного співробітництва

 

Строєнко

Аліна Сергіївна

провідний інспектор відділу з окремих питань гуманітарного співробітництва Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва

 

Серов

Роман Ігорович

провідний документознавець Сектору з питань запобігання та протидії корупції

 

Іванісік

Ірина Іванівна

провідний інспектор відділу спеціального зв’язку та захисту інформації Управління режиму та захисту інформації

 

Решетник

Олексій Вікторович

 

 РЕЗУЛЬТАТИ

проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»

у закордонних дипломатичних установах України

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Гиштимулт Олександр Сергійович

спеціаліст з консульських питань та діловодства Відділення ПУ  в Хорватії в Боснії та Герцеговині

10,56

Переможець конкурсу

Тимчик Олександр Юрійович

10,44

Другий за результатами кандидат

Гнідко Ростислав Миколайович

спеціаліст з консульських питань та діловодства КУ в Дубаї

12,33

Переможець конкурсу

Моргуль Софія Олександрівна

11,67

Другий за результатами кандидат

Терницький Володимир Михайлович

спеціаліст з консульських питань та діловодства ПУ в Канаді

12,56

Переможець конкурсу

Ягодзінська Алла Анатоліївна

11,67

Другий за результатами кандидат

Рахнянська Тамара Олегівна

спеціаліст з консульських питань та діловодства ПУ в Ліванській Республіці

11,89

Переможець конкурсу

Осташко Іван Васильович

9,11

Другий за результатами кандидат

-------

спеціаліст з консульських питань та діловодства ПУ у Федеративній Республіці Нігерія

-.--

Переможець конкурсу

-------

-.--

Другий за результатами кандидат

Огар Ніна Володимирівна

спеціаліст з консульських питань та діловодства КУ в Ніредьгазі

11,11

Переможець конкурсу

Ярін Олег Євгенович

9,67

Другий за результатами кандидат

Расулов Аяз Гачайович

спеціаліст з консульських питань та діловодства ГКУ в Стамбулі

11,11

Переможець конкурсу

Куценко Констянтин Олександрович

10,67

Другий за результатами кандидат

Варфоломєєва Марія Михайлівна

спеціаліст з консульських питань та діловодства ГКУ в Торонто

12,89

Переможець конкурсу

Ярін Олег Євгенович

9,89

Другий за результатами кандидат

Жуковський Дмитро Валентинович

спеціаліст з консульських питань та діловодства ГКУ в Франкфурті-на-Майні

13,89

Переможець конкурсу

Кирилич Мар'яна Василівна

12,11

Другий за результатами кандидат

Черевко Анна Олександрівна

спеціаліст з консульських питань та діловодства Відділення ПУ в Аргентинській Республіці в Республіці Чилі

13,22

Переможець конкурсу

Припік Євген Олександрович

10,44

Другий за результатами кандидат

Дранчук Віталій Олександрович

спеціаліст з консульських питань та діловодства ПУ в Чорногорії

12,22

Переможець конкурсу

Ягодзінська Алла Анатоліївна

11,67

Другий за результатами кандидат

Печиборщ Вікторія Юріївна

спеціаліст з консульських питань ПУ в Німеччині

14,67

Переможець конкурсу

Кирилич Мар'яна Василівна

11,67

Другий за результатами кандидат

Говорушко Андрій Андрійович

спеціаліст з консульських питань ПУ в Королівстві Саудівська Аравія

6,22

Переможець конкурсу

-------

-.--

Другий за результатами кандидат

Босак Наталія Богданівна

спеціаліст з консульських питань та діловодства ПУ у Федеративній Демократичній Республіці Ефіопія

12,22

Переможець конкурсу

Припік Євген Олександрович

8,44

Другий за результатами кандидат

   

Результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України, оголошенного 25.07.17 р.

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Сухомлин

Ольга Леонідівна

Віце-консул Генерального консульства України

в Шанхаї

15,67

Переможець конкурсу

Кузьмічов

Сергій Вікторович

 

15,33

Другий за результатами кандидат

Бальянц

Сурен Володимирович

Перший секретар з консульських питань Посольства України

в Ісламській Республіці Іран

 

15,00

Переможець конкурсу

Слюсаренко

Ганна Анатоліївна

 

12,78

Другий за результатами кандидат

Курінна

Марина Геннадіївн

Другий секретар з консульських питань Посольства України

в Японії

 

13,67

Переможець конкурсу

Скуратова

Марія Олексіївна

 

11,67

Другий за результатами кандидат

Гикавець

Христина Юріївна

Другий секретар з консульських питань Посольства України

у Федеративній Республіці Бразилія

 

10,17

Переможець конкурсу

 

----------

 

-----

Другий за результатами кандидат

Брескаленко

Богдан Геннадійович

Третій секретар з консульських питань Посольства України

в Республіці Перу

15

Переможець конкурсу

Савран

Владислав Олегович

 

13,00

Другий за результатами кандидат

Захарко

Мирон Тарасович

Спеціаліст (господарські питання з в.о. водія) Представництва України

при Європейському Союзі

 

9,10

Переможець конкурсу

Нижник

Олександр Миколайович

 

8,50

Другий за результатами кандидат

Наконечний

Сергій Михайлович

Спеціаліст (господарські питання з в.о. водія) Посольства України

в Республіці Молдова

 

10,16

Переможець конкурсу

Нижник

Олександр Миколайович

 

8,50

Другий за результатами кандидат

Хорошун

Антон Сергійович

Спеціаліст (господарські питання з в.о. водія) Посольства України

в Словацькій Республіці

 

9,81

Переможець конкурсу

Кравець

Володимир Ілліч

 

7,47

Другий за результатами кандидат

Скаковський

Олександр Броніславович

Спеціаліст (господарські питання з в.о. водія) Посольства України

в Туркменістані

 

9,31

Переможець конкурсу

Нижник

Олександр Миколайович

 

7,50

Другий за результатами кандидат

Мархонос

Сергій Олександрович

Спеціаліст (господарські питання з в.о. водія) Посольства України

в Грузії

 

8,50

Переможець конкурсу

Ніколаєнко

Андрій Вікторович

 

8,19

Другий за результатами кандидат

Сотнікова

Олена Олександрівна

 

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України

в Республіці Індонезія

 

8,67

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

 

----------

 

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України

в Республіці Перу

 

-----

 

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

Лукашук

Оксана Іванівна

Спеціаліст (фінансові питання) Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія

 

10,22

Переможець конкурсу

Євтушенко

Олена Вікторівна

 

6

Другий за результатами кандидат

 

----------

 

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України

в Королівстві Норвегія

 

 

-----

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

Пилипчук

Світлана Василівна

 

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України

в Республіці Вірменія

 

14,33

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

Чечулін

Олександр Сергійович

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Консульства України

в Бельцях

 

16,11

Переможець конкурсу

 

----------

 

-----

Другий за результатами кандидат