Міністерство закордонних справ України

Київ 19:23

Інформація про результати конкурсів

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення добору на заміщення вакантних посад обслуговуючого персоналу

в структурних підрозділах апарату МЗС

(21.09.2017)

 

Назва посади

ПІБ

переможця добору

 

провідний інспектор адміністративно-господарський відділу Адміністративного департаменту

 

Коноваленко

Андрій Васильович

провідний інспектор відділу інформаційних технологій Адміністративного департаменту

 

Головченко

Наталія Миколаївна

провідний документознавець відділу розвитку дипломатичних представництв України Адміністративного департаменту

 

Суржикова

Олена Євгеніївна

провідний інспектор відділу обслуговування делегацій Департаменту державного протоколу

 

Островський

Нікіта Дмитрович

провідний інспектор відділу апостилю, легалізації та витребування Департаменту консульської служби

 

Бондар

Яна Геннадіївна

провідний інспектор відділу центру оперативного реагування Департаменту консульської служби

 

Дімчев

В’ячеслав Олександрович

провідний інспектор відділу центру оперативного реагування Департаменту консульської служби

 

Бондаренко

Олександр Миколайович

провідний інспектор відділу центру оперативного реагування Департаменту консульської служби

 

Яцентюк

Микола Володимирович

провідний інспектор відділу громадянства Департаменту консульської служби

 

Гнідко

Ростислав Миколайович

провідний інспектор відділу підготовки кадрів та планування Департаменту менеджменту персоналу

 

Бровчук

Юлія Анатоліївна

провідний документознавець відділу роботи з кадровими даними та документозабезпечення Департаменту менеджменту персоналу

 

Волощенко

Євгенія Олександрівна

провідний інспектор відділу ООН Департаменту міжнародних організацій

 

Глухова

Анна Сергіївна

провідний інспектор відділу міжнародних договорів та офіційних перекладів Департаменту міжнародного права

 

Коваленко

Ганна Сергіївна

провідний документознавець відділу міжнародного військового співробітництва Департаменту міжнародної безпеки

 

Мостіцька

Вікторія Віталіївна

провідний інспектор відділу речника МЗС Політичного департаменту

 

Власова

Андріяна Володимирівна

провідний документознавець відділу зведеної звітності та бухгалтерського обліку в ЗДУ Фінансового департаменту

 

Александрова

Наталія Олегівна

провідний інспектор відділу загальної інформації та зв’язку Управління генерального секретаріату

 

Крамаренко

Владислав Віталійович

провідний інспектор відділу з питань зовнішньоекономічного співробітництва Управління економічного співробітництва

 

Строєнко

Аліна Сергіївна

провідний інспектор відділу з окремих питань гуманітарного співробітництва Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва

 

Серов

Роман Ігорович

провідний документознавець Сектору з питань запобігання та протидії корупції

 

Іванісік

Ірина Іванівна

провідний інспектор відділу спеціального зв’язку та захисту інформації Управління режиму та захисту інформації

 

Решетник

Олексій Вікторович

 

 РЕЗУЛЬТАТИ

проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»

у закордонних дипломатичних установах України

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Гиштимулт Олександр Сергійович

спеціаліст з консульських питань та діловодства Відділення ПУ  в Хорватії в Боснії та Герцеговині

10,56

Переможець конкурсу

Тимчик Олександр Юрійович

10,44

Другий за результатами кандидат

Гнідко Ростислав Миколайович

спеціаліст з консульських питань та діловодства КУ в Дубаї

12,33

Переможець конкурсу

Моргуль Софія Олександрівна

11,67

Другий за результатами кандидат

Терницький Володимир Михайлович

спеціаліст з консульських питань та діловодства ПУ в Канаді

12,56

Переможець конкурсу

Ягодзінська Алла Анатоліївна

11,67

Другий за результатами кандидат

Рахнянська Тамара Олегівна

спеціаліст з консульських питань та діловодства ПУ в Ліванській Республіці

11,89

Переможець конкурсу

Осташко Іван Васильович

9,11

Другий за результатами кандидат

-------

спеціаліст з консульських питань та діловодства ПУ у Федеративній Республіці Нігерія

-.--

Переможець конкурсу

-------

-.--

Другий за результатами кандидат

Огар Ніна Володимирівна

спеціаліст з консульських питань та діловодства КУ в Ніредьгазі

11,11

Переможець конкурсу

Ярін Олег Євгенович

9,67

Другий за результатами кандидат

Расулов Аяз Гачайович

спеціаліст з консульських питань та діловодства ГКУ в Стамбулі

11,11

Переможець конкурсу

Куценко Констянтин Олександрович

10,67

Другий за результатами кандидат

Варфоломєєва Марія Михайлівна

спеціаліст з консульських питань та діловодства ГКУ в Торонто

12,89

Переможець конкурсу

Ярін Олег Євгенович

9,89

Другий за результатами кандидат

Жуковський Дмитро Валентинович

спеціаліст з консульських питань та діловодства ГКУ в Франкфурті-на-Майні

13,89

Переможець конкурсу

Кирилич Мар'яна Василівна

12,11

Другий за результатами кандидат

Черевко Анна Олександрівна

спеціаліст з консульських питань та діловодства Відділення ПУ в Аргентинській Республіці в Республіці Чилі

13,22

Переможець конкурсу

Припік Євген Олександрович

10,44

Другий за результатами кандидат

Дранчук Віталій Олександрович

спеціаліст з консульських питань та діловодства ПУ в Чорногорії

12,22

Переможець конкурсу

Ягодзінська Алла Анатоліївна

11,67

Другий за результатами кандидат

Печиборщ Вікторія Юріївна

спеціаліст з консульських питань ПУ в Німеччині

14,67

Переможець конкурсу

Кирилич Мар'яна Василівна

11,67

Другий за результатами кандидат

Говорушко Андрій Андрійович

спеціаліст з консульських питань ПУ в Королівстві Саудівська Аравія

6,22

Переможець конкурсу

-------

-.--

Другий за результатами кандидат

Босак Наталія Богданівна

спеціаліст з консульських питань та діловодства ПУ у Федеративній Демократичній Республіці Ефіопія

12,22

Переможець конкурсу

Припік Євген Олександрович

8,44

Другий за результатами кандидат

   

Результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України, оголошенного 25.07.17 р.

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Сухомлин

Ольга Леонідівна

Віце-консул Генерального консульства України

в Шанхаї

15,67

Переможець конкурсу

Кузьмічов

Сергій Вікторович

 

15,33

Другий за результатами кандидат

Бальянц

Сурен Володимирович

Перший секретар з консульських питань Посольства України

в Ісламській Республіці Іран

 

15,00

Переможець конкурсу

Слюсаренко

Ганна Анатоліївна

 

12,78

Другий за результатами кандидат

Курінна

Марина Геннадіївн

Другий секретар з консульських питань Посольства України

в Японії

 

13,67

Переможець конкурсу

Скуратова

Марія Олексіївна

 

11,67

Другий за результатами кандидат

Гикавець

Христина Юріївна

Другий секретар з консульських питань Посольства України

у Федеративній Республіці Бразилія

 

10,17

Переможець конкурсу

 

----------

 

-----

Другий за результатами кандидат

Брескаленко

Богдан Геннадійович

Третій секретар з консульських питань Посольства України

в Республіці Перу

15

Переможець конкурсу

Савран

Владислав Олегович

 

13,00

Другий за результатами кандидат

Захарко

Мирон Тарасович

Спеціаліст (господарські питання з в.о. водія) Представництва України

при Європейському Союзі

 

9,10

Переможець конкурсу

Нижник

Олександр Миколайович

 

8,50

Другий за результатами кандидат

Наконечний

Сергій Михайлович

Спеціаліст (господарські питання з в.о. водія) Посольства України

в Республіці Молдова

 

10,16

Переможець конкурсу

Нижник

Олександр Миколайович

 

8,50

Другий за результатами кандидат

Хорошун

Антон Сергійович

Спеціаліст (господарські питання з в.о. водія) Посольства України

в Словацькій Республіці

 

9,81

Переможець конкурсу

Кравець

Володимир Ілліч

 

7,47

Другий за результатами кандидат

Скаковський

Олександр Броніславович

Спеціаліст (господарські питання з в.о. водія) Посольства України

в Туркменістані

 

9,31

Переможець конкурсу

Нижник

Олександр Миколайович

 

7,50

Другий за результатами кандидат

Мархонос

Сергій Олександрович

Спеціаліст (господарські питання з в.о. водія) Посольства України

в Грузії

 

8,50

Переможець конкурсу

Ніколаєнко

Андрій Вікторович

 

8,19

Другий за результатами кандидат

Сотнікова

Олена Олександрівна

 

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України

в Республіці Індонезія

 

8,67

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

 

----------

 

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України

в Республіці Перу

 

-----

 

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

Лукашук

Оксана Іванівна

Спеціаліст (фінансові питання) Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія

 

10,22

Переможець конкурсу

Євтушенко

Олена Вікторівна

 

6

Другий за результатами кандидат

 

----------

 

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України

в Королівстві Норвегія

 

 

-----

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

Пилипчук

Світлана Василівна

 

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України

в Республіці Вірменія

 

14,33

Переможець конкурсу

 

----------

 

 

-----

Другий за результатами кандидат

Чечулін

Олександр Сергійович

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Консульства України

в Бельцях

 

16,11

Переможець конкурсу

 

----------

 

-----

Другий за результатами кандидат