Міністерство закордонних справ України

Королівство Лесото

Рекомендації щодо правил поведінки

Режим в'їзду: Візовий

Віза оформлюється в будь-якому дипломатичному представництві чи консульській установі Лесото за кордоном. Найближче Посольство Королівства Лесото знаходиться у Німеччині (www.lesothoembassy.de

Місце розташування дипломатичного представництва або консульської установи: Берлін

            У Лесото приймаються для оплати кредитні картки міжнародних платіжних систем VISA та MASTERCARD у більшості готелів, ресторанів та магазинів столиці, але за її межами використання кредитних карток є обмеженим. Оплата послуг здійснюється як у місцевій валюті – лоті, так і південноафриканських рандах. Обмін валюти можна здійснити в банках, спеціалізованих пунктах обміну, готелях та міжнародному аеропорту.

Безпекова ситуація

Криміногенна ситуація у Лесото в цілому спокійніша, ніж в ПАР, проте високий рівень безробіття, соціальна напруженість викликані зростанням злочинності та поширенням ВІЛ та СНІДу. При відвідуванні країни необхідно дотримуватися елементарних правил безпеки. Рекомендуємо стежити за особистими речами, у темний час доби виходити на вулицю не рекомендується.

Умови працевлаштування

          Надання медичних, соціальних послуг

Лесото має досить низькі показники інфекційної безпеки. Додаткові запобіжні заходи варто вживати при відвідуванні провінцій. Існує ймовірність отримання інфекційних захворювань при вживанні питної води у віддалених областях країни.

Віл-інфекція і туберкульоз забезпечили Лесото сумний "рекорд" за мінімальною середньою тривалістю життя - всього 36 років (за оцінкою міжнародної гуманітарної організації "Лікарі без меж").

За поширенням Віл-СНІД королівство займає третє місце у світі, за поширенням туберкульозу - четверте. Причини такої соціальної картини – убогість, недоїдання, нестача лікарів і ліків.

Митні правила

Лесото входить у Південно-Африканський митний союз разом із ПАР, Намібією, Ботсваною і Свазілендом, тому правила ввезення і вивезення матеріальних цінностей, валюти, товарів народного споживання, зброї, домашніх тварин відповідають прийнятим в цій організації стандартам.

Корисні номери телефонів

Поліція:  + 266 22 317262; + 266 22 310045

Консульські питання

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes