Міністерство закордонних справ України

Київ 09:01

Республіка Ел-Сальвадор

 

Рекомендації щодо правил поведінки

1.Під час підготовки до виїзду радимо ознайомитися з інформацією про країну, умовами перебування в ній тощо.

2. При виїзді за кордон радимо мати при собі фотокопії сторінок закордонного та внутрішнього українських паспортів.

Зокрема, у випадку викрадення, втрати чи зіпсування паспортного документу фотокопії паспортів допоможуть ідентифікувати Вашу особу в поліції, а також полегшать та прискорять процедуру оформлення у консульському відділі посвідчення особи на повернення в Україну.

3. Пам'ятайте, що перебуваючи на території країни, Ви маєте неухильно дотримуватись її законодавства. Незнання місцевих законів не звільняє від відповідальності за їх порушення.

4. Після прибуття до місця тимчасового (понад 3 місяці) чи постійного проживання радимо звернутись до консульського відділу Посольства України на Кубі з метою реєстрації (тимчасовий/постійний консульський облік).

Прийняття на тимчасовий консульський облік не є обов’язковим, однак допоможе знайти Вас у разі, якщо Вас терміново розшукуватимуть члени Вашої родини в Україні, передати Вам будь-яке повідомлення або допомогти у випадку надзвичайних подій в країні перебування (землетрус, пожежа тощо), а також значно полегшить процедуру оформлення, у разi необхiдностi, документів на повернення в Україну.

5. У разі затримання чи обмеження Вашої свободи в будь-якій формi, вимагайте невідкладної зустрічі з консулом України.

6. Уважно слідкуйте за Вашими речами, коштовностями, грошами, авіаквитками та документами. Ніколи і нікому не віддавайте Ваш паспорт, тримайте його завжди при собі, бажано не в сумочці, а у внутрішній кишені.

Рекомендується не з’являтися в публічних місцях у прикрасах або виробах із золота.

7. Обов’язково майте при собі телефони та адресу Посольства України.

8. Перед виїздом за кордон обов’язково залишайте інформацію про місце Вашого перебування за кордоном (повну та точну адресу, номери стаціонарних або мобільних телефонів, за якими з Вами можна зв’язатися) Вашим рідним та друзям в Україні, а також адресу, номери телефону чи факсу роботодавця.

Безпекова ситуація в країні акредитації

Сальвадор входить до числа країн з найвищим рівнем злочинності в Латинській Америці.

Після настання темряви рекомендується завжди брати таксі, навіть у разі пересування на коротку відстань. Не рекомендовано демонструвати великі суми готівки або дорогу фото- та відеоапаратуру, годинник чи коштовні прикраси. Слід завжди вживати заходи безпеки проти кишенькових злодіїв, особливо в районах великого скупчення людей або у громадському транспорті.

 

 

 

Умови працевлаштування

Для отримання дозволу місцевої влади на роботу роботодавець повинен звернутися до Міністерства праці і соціальної політики.

Після отримання відповідного дозволу, зацікавлена особа звертається до Генерального управління з питань імміграції для отримання посвідки на тимчасове проживання.

Надання медичних, соціальних послуг

Санітарно-епідеміологічна обстановка в цілому нормальна
Для поїздки в Сальвадор обов'язкових щеплень не вимагається.

За відсутності полісу медичного страхування оплата медичної допомоги здійснюється за фактом її надання у відповідності з прейскурантом конкретного медичного закладу.

Митні питання

Дозволяється ввозити безмитно речі особистого користування.

Заборонено ввозити продукти тваринного походження, наркотичні засоби та зброю

Корисні номери телефонів

Служба порятунку - 911.

Поліція- 122.
Телефонний код країни - 503.

Консульські питання

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes