Міністерство закордонних справ України

Київ 20:28

Того

Рекомендації щодо правил поведінки

Республіка Того є розвиваючою країною що знаходиться в Західної Африці. Її столицею є місто Ломе, яке також є центром ділової, адміністративної та туристичної діяльності.

1. Після прибуття до Республіки Того з метою постійного або тимчасового перебування рекомендуємо стати на консульський облік Посольства України в Нігерії, що значно допоможе Посольству зв’язатися з вами у разі виникнення надзвичайних ситуацій, надати відповідну допомогу, спростить процедуру оформлення Вам необхідних документів.

2. Неухильно дотримуватися строків перебування за кордоном: виїхати з країни до закінчення терміну дії візи, або звернутися до компетентних органів Того щодо оформлення посвідки на проживання або продовження дії візи.

3. Дотримуватися місцевих законів та традицій з метою уникнення небажаних наслідків.

4. У разі виникнення форсмажорних обставин, обов’язково зв’язуйтесь з Посольством України в Нігерії.

Безпекова ситуація

Посольство України у Нігерії радить відвідувачам країни утримуватись від участі у демонстраціях та уникати великі скупчення людей. У серпні 2012 року та у квітні 2013 року в м. Ломе були великі страйки, протести та зворушення.

Набережна моря в Ломе, особливо навколо готелю Саракава (Sarakawa) є небезпечною. Часто стаються випадки кишенькових крадіжок, особливо вздовж пляжу і на ринку в Ломе. Напади на пішоходів відбуваються серед білого дня, а також вночі. Відвідуючи ресторани та інші громадські місця краще триматись групою.

Кількість злочинів в Ломе зростає. Місцева влада попереджає про зростання насильницьких грабежів і інцидентів викрадення автомобіля, спрямованих проти іноземців. Влада Того також попереджає автомобілістів зупинятися тільки на команду осіб у військовій формі, особливо після настання темряви.

Переконайтеся, що ви маєте копію паспорта та візи в окремому місці, у випадку, якщо ваш паспорт загублений або вкрадений.

Умови працевлаштування

При плануванні виїзду за кордон з метою працевлаштування через українських посередників МЗС України рекомендує громадянам України перевіряти наявність в суб’єкта господарської діяльності відповідної ліцензії на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном через Міністерство соціальної політики України (сайт -  www.mlsp.gov.ua, розділ «Діяльність» - «Працевлаштування за кордоном»).

Отримання дозволу на працевлаштування в Того можливе лише за умови контракту з місцевою фірмою, яка погоджується буди спонсором особи(сплачувати заробітну плату) на весь час перебування.

У випадку, якщо дію контракту припиняють, особа має залишити територію Того протягом 4 днів.

У разі зміни роботодавця особа має залишити країну, та звернутись до посольства за новою робочою візою.

Митні правила

Громадянам України потрібна віза для в’їзду в Того. 7-денну гостьову візу можна отримати в аеропорту.

Дозволено безмитне ввезення: сигарет - 200 шт. , Сигар - 25 шт . , Тютюну - 250 г , вина - 0,5 л , міцних спиртних напоїв - 0,5 л , туалетної води - 0,5 л , духів - 250 г , магнітофонів , телевізорів , відео- , фотокамер - по одному предмету кожного найменування , предметів і речей - в межах особистих потреб . Заборонено ввезення зброї , вибухових речовин , наркотиків , продуктів харчування з простроченими термінами придатності . Дозволено вивіз подарунків , сувенірів , фруктів в розумних кількостях.

Ввезення великої суми у валюті рекомендується декларувати для подальшого безперешкодного вивезення її з країни (вивіз будь-якої іноземної валюти - за декларацією ). 

Потрібен сертифікат з відміткою про щеплення проти жовтої лихоманки. При ввезенні домашніх тварин необхідно мати ветеринарне свідоцтво.

Надання медичних, соціальних послуг

Того є країною третього світу з недостатньо розвинутою системою надання медичних послуг.

Медичні послуги в Того обмежені і дуже низької якості; екстрена медична допомога є ненадійною. Наявність лікарських засобів в місцевих аптеках дуже низька. Посольство радить мандрівникам мати всі необхідні ліки із собою. Малярія є одним із серйозніших і іноді смертельним захворюванням в Того.

Щеплення.

Для в’їзду в країну обов’язковим є щеплення проти жовтої лихоманки, про наявність якого видається відповідний сертифікат тією клінікою, в якій проведено щеплення. Цей сертифікат можуть вимагати при в’їзді в країну та відмовити у в’їзді за його відсутності. Під час подорожей між країнами Західної Африки необхідно мати цей сертифікат, його можна прикріпити до паспортного документа.

Будь-які інші щеплення не є обов’язковими, проте перед відвіданням Беніну рекомендується зробити наступні щеплення:

1) звичайні: якщо строк дії звичайних щеплень закінчився, то рекомендується зробити щеплення від кору, краснухи, дифтерії, коклюшу, правця тощо;

2) від гепатиту А: рекомендується усім, хто подорожує або працює у країнах з високим та середнім рівнем інфекції (уся Африка), і де зараження може відбутися через воду чи їжу;

3) від гепатиту В: рекомендується усім, хто подорожує або працює у країнах з високим та середнім рівнем інфекції (уся Африка), і хто може контактувати з кров’ю або іншими рідинами організму, мати інтимні контакти з представниками місцевого населення, або піддаватися медичному лікуванню, наприклад, в результаті інциденту;

4) від тифу: рекомендується усім, хто подорожує або працює у країнах Західної Африки, і особливо тим, хто відвідує невеликі міста, села та віддалені райони, де зараження може відбутися через воду чи їжу;

5) від менінгіту: рекомендується усім, хто подорожує до країн, у яких спостерігаються епідемії менінгококових захворювань з грудня до червня (північ та захід Нігерії, північ Гани, Беніну, Того);

6) від сказу: рекомендується тим, хто проводить багато часу поза помешканням, на природі, особливо у сільській місцевості;

7) від поліомієліту.

Корисні номери телефонів (поліція, довідкова служба, служба порятунку тощо)

Телефон поліції 117 чи 171, жандармерія 172, пожарна служба 118, медична допомога 242.

Якщо Ви потрапили у неприємності, краще всього невідкладно звернутися до Посольства. Тому завжди майте при собі відповідні номери телефонів.

Телефон екстреної допомоги +2348036789749, телефон канцелярії +2347098212158.

 

Консульські питання

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes