Міністерство закордонних справ України

Тринідад і Тобаго

Режим в'їзду: Візовий

Безпекова ситуація

Рівень насильницьких злочинів у країні  залишається високим на обох островах. Туристам рекомендується проявляти обережність і здоровий глузд як в містах, так і у сільській місцевості. Будьте особливо обережними під час поїздок в темний час доби від аеропорту Тринідаду до готелю. Непоодинокі випадки пограбування туристів, інколи навіть із використанням зброї.

Грабіжники починають відслідковувати свою жертву ще з моменту прибуття пасажирів до аеропорту.

Уникайте відвідування міста у нічний час. Туристи особливо потерпають від кишенькових крадіжок.

Жінкам рекомендується уникати подорожей поодинці, особливо вночі або в безлюдних місцях. Непоодинокі випадки зґвалтування жінок. Фіксуються  випадки викрадення людей з метою викупу.

Розповсюджені різноманітні види шахрайства, у тому числі фінансове. У випадку отримання SMS-повідомлення або листа через електронну пошту, не надавайте інформацію про себе, своїх близьких та, особливо, інформацію про банківські рахунки та номери кредитних та дебетних карток.

Не купуйте контрафактної та піратської продукції, навіть якщо вони є загальнодоступними.

Умови працевлаштування та соціальні послуги

Тринідад і Тобаго є країною курортною. На острові Тринідад існують деякі нафтові родовища, на яких працює місцеве населення. Легальне працевлаштування надається місцевим мешканцям при досить низькому рівні соціальних послуг. Як правило, іноземні громадяни отримують дозвіл на працевлаштування, якщо вони прибувають з метою волонтерської або місіонерської  діяльності.

Митні та прикордонні правила

Для відвідання Тринідад і Тобаго громадянам України потрібна віза, яка оформлюється через Посольство Великої Британії в Україні. Оформлення віз в аеропорту, навіть особам, що прибули з туристичною метою, не проводиться.

Не намагайтеся ввезти до країни свіжі овочі, фрукти, м'ясо, птицю або рибу.   

Ввіз на територію Тринідад і Тобаго військового одягу та камуфляжу заборонений. Ввезення такого одягу дозволяється лише офіційним іноземним військовим делегаціям. 

У країнах Карибського басейну існують суворі правила на імпорт або експорт таких товарів як вогнепальна зброя, предмети та матеріали релігійного характеру, предмети старовини, ліки, торговельне обладнання.

Не намагайтеся вивезти предмети релігійного характеру, антикваріат та культурно-мистецькі товари.

Медичні послуги

Медичні послуги за своєю якістю перебувають на низькому рівні. В державних лікарнях, через низьку зарплатню, періодично виникають страйки. Карет швидкої допомоги не вистачає, що призводить до тривалого очікування прибуття швидкої. Деякі карети не укомплектовані навіть елементарними засобами першої медичної допомоги. Наявні проблеми із ліками та  медикаментами.

Порівняно якісна невідкладна медична допомога надається у приватних лікарнях, які за вартістю послуг є дорогими. Перед наданням допомоги в приватній лікарні пацієнта можуть попросити сплатити вартість послуг.

Серйозні проблеми зі здоров'ям у туристів потребують медичної евакуації мандрівника в країну його громадянства. На жаль, надання медичних послуг за рахунок страхування не є досить розповсюдженим.

Громадянам України перед поїздкою до Тринідад і Тобаго радимо придбати медичну страховку, що покриватиме видатки на медичну допомогу в цій країні, а також можливі витрати на медичну евакуацію. Оскільки витрати на медичні послуги не завжди покриваються за рахунок страхового полісу, мандрівнику треба бути готовим до сплати за медичні послуги за власний кошт із подальшою компенсацією витрат страховою компанією.

Зверніть увагу, що на Тринідад і Тобаго фіксуються випадки інфекційних захворювань, зокрема жовтої лихоманки. Радимо перед поїздкою зробити необхідні щеплення.

Корисні номери

Поліція: 999, Пожежна охорона: 990, невідкладна медична допомога: 990 або 811, берегова охорона: 634-4440.

Мапа


View Larger Map
Консульські питання

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes