Міністерство закордонних справ України

Київ 11:32

Щодо 144-годинного безвізового режиму поїздок до окремих регіонів КНР

16 лютого 2016, 12:10

З 30 січня 2016 року в усіх відкритих для в’їзду іноземців морських, сухопутних та повітряних (міжнародний аеропорт Пудун (Pudong)) контрольно-пропускних пунктах міста Шанхай, а також в міжнародних аеропортах міст Наньцзін (Нанкін, Nanjing), провінція Цзянсу та Ханчжоу (Hangzhou), провінція Чжецзян, громадяни України можуть скористатися 144-годинним режимом безвізового в’їзду для іноземців, які прямують через вказані міжнародні контрольно-пропускні пункти КНР транзитом з однієї країни до іншої (не з інших регіонів материкової частини Китаю).

Громадяни України, які бажають скористатися зазначеною можливістю, мають при проходженні державного кордону КНР в одному із зазначених міжнародних контрольно-пропускних пунктів, звернутися до стійки прикордонного контролю, що має відповідні позначення (for 144 hours visa-free transit), де пред’явити дійсний паспортний документ та документ, що підтверджує транзитний характер поїздки із виїздом за межі КНР протягом не більше як 144 години через той самий КПП.

Особи, які прибули у такий спосіб до КНР, протягом 144-годинного перебування можуть перебувати і переміщуватись лише в адміністративних межах м.Шанхай, провінцій Цзянсу та Чжецзян.

Водночас,  в окремих регіонах КНР (мм. Пекін, Ченду, Чунцін, Далянь, провінція Гуандун) наразі продовжує діяти 72-годинний режим безвізового транзиту для громадян України, запроваджений у 2013-2014 рр.

Останні новини

В МЗС України відбулись українсько - іранські консульські консультації | 25 липня 2017, 14:42

24 липня ц.р. в МЗС України відбулись українсько - іранські консульські консультації (третє спільне засідання директорів департаментів консульських служб Міністерств закордонних справ України та Ірану).
Консульські питання

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes