Міністерство закордонних справ України

Київ 04:03

В місті Тегеран, після майже десятирічної перерви, відбулося Друге спільне засідання Директорів Департаментів консульських служб МЗС України та Ірану

09 серпня 2016, 12:53

6-7 серпня ц.р. в місті Тегеран, після майже десятирічної перерви, відбулося Друге спільне засідання Директорів Департаментів консульських служб МЗС України та Ірану.

Згаданий захід відбувся в рамках реалізації домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту Міністра закордонних справ України П.Клімкіна до цієї країни у травні ц.р.

У ході консультацій обговорено комплекс питань співпраці у консульській сфері. Це, зокрема, загальний стан співробітництва, міграційно-візова проблематика, захист прав і свобод громадян, виконання двосторонніх угод в галузі судочинства, кримінального провадження та видачі правопорушників; співпраця між правоохоронними структурами двох країн, розвиток туризму, обмін досвідом тощо.

Окрему увагу було приділено обговоренню подальших дій у напрямку спрощення режиму поїздок громадян обох держав.

У рамках візиту відбулась зустріч Директора Департаменту консульської служби Андрія Сибіги із заступником Міністра закордонних справ Ірану з консульських питань, у справах іранців за кордоном та Меджлісу Хасаном Кашкаві.

Також керівник ДКС МЗС України зустрівся з громадянами України, які проживають в Ірані, та відповів на їхні численні запитання.

 

Останні новини

В МЗС України відбулись українсько - іранські консульські консультації | 25 липня 2017, 14:42

24 липня ц.р. в МЗС України відбулись українсько - іранські консульські консультації (третє спільне засідання директорів департаментів консульських служб Міністерств закордонних справ України та Ірану).
Консульські питання

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes