Міністерство закордонних справ України

Київ 05:09

Новини закордонних дипустанов України

Дата з по

MERIDIAN CZERNOWITZ НА КНИЖКОВОМУ ЯРМАРКУ BUCH WIEN 17 | Вчора, 16:46

8-12 листопада у Відні проходитиме книжковий ярмарок BUCH WIEN 17. Цього року в події візьмуть участь Сергій Жадан, Ірена Карпа, Ірина Цілик та Ігор Померанцев.

Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський провів зустріч з Віце-міністром закордонних справ Литовської Республіки Дарюсом Скусявічюсом | Вчора, 16:13

23 жовтня ц.р. Посол України в Литовській Республіці В.Яценківський провів зустріч з Віце-міністром закордонних справ Литовської Республіки Д.Скусявічюсом.

21 жовтня 2017 року Посол М.Ф.Бродович взяв участь в церемонії покладання вінків загиблим під час Першої світової війни у м.Уканц та м.Бохіньска Собота | Вчора, 16:03

Покладання було організоване керівництвом муніципалітету Бохінь, Асоціацією ветеранів Республіки Словенії та Міністерством оборони Республіки Словенія.

СТАТТЯ ПОСЛА УКРАЇНИ В ВИДАННІ "ДЗЕРКАЛО ТИЖНЯ": "СЕБАСТІАН КУРЦ І ЕПОХА СЕЛФІ" | Вчора, 12:02

Отож, сталося: нарешті парламентські вибори в Австрії потрапили в топи новин усього світу. Голова Народної партії Австрії Себастьян Курц готується стати наймолодшим очільником держави у світі. 

Посол України в Йорданії провів переговори з Представником ВООЗ в Йорданії | Вчора, 10:05

Посол України Сергій Пасько зустрівся з Представником Всесвітньої організації охорони здоров’я в Королівстві Марією Крістіною Профілі.

Латвія продовжує підтримувати Україну в процесі реформ у сфері сільського господарства | Вчора, 09:12

16 – 20 жовтня 2017 р. у Латвії перебувала українська делегація в рамках проекту «Зміцнення системи сільськогосподарських консультацій для інтеграції сільського сектору України в єдиний ринок ЄС», що реалізується за сприяння латвійської сторони в контексті підтримки нашої держави в процесі реформ у сфері сільського господарства. До складу цієї делегації увійшли представники міністерств і відомств, органів місцевого самоврядування та академічних кіл України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes