Міністерство закордонних справ України

Київ 15:57

Директор Департаменту Європейського Союзу МЗС України Всеволод Ченцов зустрівся у Вільнюсі з Віце-міністром закордонних справ Литовської Республіки Вітаутасом Ляшкявічюсом

25 березня 2013, 12:01

25 березня 2013 року в рамках участі у 9-му засіданні Постійної Українсько-Литовської Комісії з питань європейської інтеграції відбулася зустріч Директора Департаменту Європейського Союзу Міністерства закордонних справ України Всеволода Ченцова з Віце-міністром закордонних справ Литовської Республіки Вітаутасом Ляшкявічюсом.

У ході зустрічі були обговорені актуальні питання українсько-литовського співробітництва на євроінтеграційному напрямку.

Окрему увагу було приділено питанням підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС під час Саміту «Східного партнерства» 28-29 листопада цього року у Вільнюсі у рамках Литовського головування в Раді ЄС.

Останні новини

Україна представила свою культуру на виставці | Сьогодні, 14:37

24 травня українські студенти, що навчаються в Німецько-Йорданському університеті за підтримки та участі Посольства України в Йорданії і громадської організації «Українська хата в Йорданії» взяли участь у Культурній виставці.

Відбувся П’ятий фестиваль багатомовних культур «Салоніки – багатомовне місто 2017» | Сьогодні, 13:36

З 26 по 28 травня ц.р. в м.Салоніки проходив П’ятий фестиваль багатомовних культур «Салоніки – багатомовне місто 2017». Головна мета свята – розкрити різноманітність і культурне багатство народів, які живуть в Греції, зокрема в Салоніках. На запрошення Мерії м.Салоніки, члени Громадської організації «Українська Громада Північної Греції «ДЖЕРЕЛО» яскраво презентували народні традиції в рамках Фестивалю.

Заступник Міністра закордонних справ України С.О.Кислиця провів консультації в зовнішньополітичному відомстві Чехії із заступником Міністра Іво Шрамеком з питань прав людини та заступником Міністра Якубом Дюрром з актуальних питань двосторонніх відносин | Сьогодні, 13:08

29 травня 2017 року Заступник Міністра закордонних справ України С.О.Кислиця провів консультації в зовнішньополітичному відомстві Чехії із заступником Міністра Іво Шрамеком з питань прав людини та  заступником Міністра Якубом Дюрром з актуальних питань двосторонніх відносин.

СЕМІНАР З ПИТАНЬ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОСВІТИ В УКРАЇНІ | Сьогодні, 12:16

29 травня 2017 року в Інституті гуманітарних досліджень (м.Відень) відбувся семінар-дискусія з питань реформування системи освіти в Україні.