Міністерство закордонних справ України

23, Київ 22:02

Андрій Мельник провів низку зустрічей із представниками Баварського ландтагу

31 січня, 12:09

Андрій Мельник провів ряд зустрічей із представниками Баварського ландтагу у Мюнхені, а саме із головою місцевого парламенту Барбарою Штамм та з головою комісії з комунальних питань, внутрішньої безпеки та спорту Флоріаном Херманном (ХСС). Глава дипмісії подякував Спікеру парламенту Баварії Б.Штамм за організацію літнього віпочинку дітей вимушених переселенців в Альпах. Під час розмови Посол також попросив Голову Комітету внутрішніх справ баварського Ландтагу Флоріана Геррманна підтримати скасування віз для українців.

У рамках візиту до столиці Баварії посол України дав інтерв‘ю для передачі "Radiowelt" радіостанції, Bayern-2, а також поспілкувався із представниками провідних баварських видань, таких як „Tageszeitung“ та  „Bayernkurier“.

Останні новини

28 червня в Україні відзначатимуть 20-у річницю Конституції | 28 червня, 05:00

Конституцію України було прийнято 28 червня 1996 року у ході роботи 5-ї сесії Верховної Ради України Другого скликання. Під час голосування 315 з 450 депутатів Українського парламенту проголосували за Конституцію. У той час Посол України в Йорданії Сергій Пасько був одним з 315 депутатів, що підтримали Основний закон. Конституція набула чинності з дати прийняття.