Міністерство закордонних справ України

14, Київ 22:28

Андрій Мельник провів низку зустрічей із представниками Баварського ландтагу

31 січня, 12:09

Андрій Мельник провів ряд зустрічей із представниками Баварського ландтагу у Мюнхені, а саме із головою місцевого парламенту Барбарою Штамм та з головою комісії з комунальних питань, внутрішньої безпеки та спорту Флоріаном Херманном (ХСС). Глава дипмісії подякував Спікеру парламенту Баварії Б.Штамм за організацію літнього віпочинку дітей вимушених переселенців в Альпах. Під час розмови Посол також попросив Голову Комітету внутрішніх справ баварського Ландтагу Флоріана Геррманна підтримати скасування віз для українців.

У рамках візиту до столиці Баварії посол України дав інтерв‘ю для передачі "Radiowelt" радіостанції, Bayern-2, а також поспілкувався із представниками провідних баварських видань, таких як „Tageszeitung“ та  „Bayernkurier“.

Останні новини

Делегація ректорів провідних університетів України відвідала з робочим візитом Португалію | Сьогодні, 20:20

У період з 17 по 20 травня ц.р. у Лісабоні з робочим візитом перебувала група ректорів провідних вищих учбових закладів і професорів з України.

Віце-прем'єр-міністр України І.Климпуш-Цинцадзе відвідала з робочим візитом штаб-квартиру НАТО | Сьогодні, 19:19

У рамках візиту відбулася зустріч Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України із Заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу