Міністерство закордонних справ України

3, Київ 17:11

Андрій Мельник провів низку зустрічей із представниками Баварського ландтагу

31 січня 2016, 12:09

Андрій Мельник провів ряд зустрічей із представниками Баварського ландтагу у Мюнхені, а саме із головою місцевого парламенту Барбарою Штамм та з головою комісії з комунальних питань, внутрішньої безпеки та спорту Флоріаном Херманном (ХСС). Глава дипмісії подякував Спікеру парламенту Баварії Б.Штамм за організацію літнього віпочинку дітей вимушених переселенців в Альпах. Під час розмови Посол також попросив Голову Комітету внутрішніх справ баварського Ландтагу Флоріана Геррманна підтримати скасування віз для українців.

У рамках візиту до столиці Баварії посол України дав інтерв‘ю для передачі "Radiowelt" радіостанції, Bayern-2, а також поспілкувався із представниками провідних баварських видань, таких як „Tageszeitung“ та  „Bayernkurier“.

Останні новини

25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною і Єгиптом | Сьогодні, 16:54

25 січня Україна та Арабська Республіка Єгипет відзначають важливу дату в історії розвитку двостороннього співробітництва – 25-річчя встановлення дипломатичних відносин.

Зустріч з представниками туристичної галузі Помор’я | Сьогодні, 14:31

20 січня 2107 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з представниками туристичної галузі Помор’я Проректором Вищої школи туризму і готелярства в Гданську, Почесним  Амбасадором м.Львів Мирославом Борущаком та відомим громадським діячем, видавцем туристичного журналу «Поморський Форум» Антонієм Філіпковскім.