Міністерство закордонних справ України

Київ 15:49

Українському професору Марині Родніній вручили найпрестижнішу наукову премію ім. Ляйбніца

02 березня 2016, 12:20

Українському професору Марині Родніній вручили найпрестижнішу наукову премію ім. Ляйбніца

Українському професору Марині Родніній вручили у Берліні найпрестижнішу німецьку наукову премію ім. Ляйбніца (2,5 млн.€).

Уродженка Києва М.Родніна, починаючи з 1990 р. здійснює наукову діяльність на базі дослідницьких інституцій Німеччини. З 2008 р. проф.. Родніна очолює Інститут ім.. М.Планка з біофізичної хімії (м.Ґьоттінґен).

Останні новини

Україна представила свою культуру на виставці | Сьогодні, 14:37

24 травня українські студенти, що навчаються в Німецько-Йорданському університеті за підтримки та участі Посольства України в Йорданії і громадської організації «Українська хата в Йорданії» взяли участь у Культурній виставці.

Відбувся П’ятий фестиваль багатомовних культур «Салоніки – багатомовне місто 2017» | Сьогодні, 13:36

З 26 по 28 травня ц.р. в м.Салоніки проходив П’ятий фестиваль багатомовних культур «Салоніки – багатомовне місто 2017». Головна мета свята – розкрити різноманітність і культурне багатство народів, які живуть в Греції, зокрема в Салоніках. На запрошення Мерії м.Салоніки, члени Громадської організації «Українська Громада Північної Греції «ДЖЕРЕЛО» яскраво презентували народні традиції в рамках Фестивалю.

Заступник Міністра закордонних справ України С.О.Кислиця провів консультації в зовнішньополітичному відомстві Чехії із заступником Міністра Іво Шрамеком з питань прав людини та заступником Міністра Якубом Дюрром з актуальних питань двосторонніх відносин | Сьогодні, 13:08

29 травня 2017 року Заступник Міністра закордонних справ України С.О.Кислиця провів консультації в зовнішньополітичному відомстві Чехії із заступником Міністра Іво Шрамеком з питань прав людини та  заступником Міністра Якубом Дюрром з актуальних питань двосторонніх відносин.

СЕМІНАР З ПИТАНЬ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОСВІТИ В УКРАЇНІ | Сьогодні, 12:16

29 травня 2017 року в Інституті гуманітарних досліджень (м.Відень) відбувся семінар-дискусія з питань реформування системи освіти в Україні.