Міністерство закордонних справ України

3, Київ 19:16

Українському професору Марині Родніній вручили найпрестижнішу наукову премію ім. Ляйбніца

02 березня 2016, 12:20

Українському професору Марині Родніній вручили найпрестижнішу наукову премію ім. Ляйбніца

Українському професору Марині Родніній вручили у Берліні найпрестижнішу німецьку наукову премію ім. Ляйбніца (2,5 млн.€).

Уродженка Києва М.Родніна, починаючи з 1990 р. здійснює наукову діяльність на базі дослідницьких інституцій Німеччини. З 2008 р. проф.. Родніна очолює Інститут ім.. М.Планка з біофізичної хімії (м.Ґьоттінґен).

Останні новини

З нагоди Дня Соборності України в українській церкві у Вільнюсі відбулося урочисте богослужіння, панахида за загиблими героями Революції Гідності та громадська акція на підтримку єдності України | Сьогодні, 17:31

22 січня 2017 року з нагоди Дня Соборності України в українській церкві Св.Трійці у Вільнюсі відбулося урочисте богослужіння та панахида за загиблими героями Революції Гідності. У заході взяли участь працівники Посольства України в Литовській Республіці, представники української громади Вільнюса, литовської громадськості, представники громадської організації «Спілка литовських стрільців».

25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною і Єгиптом | Сьогодні, 16:54

25 січня Україна та Арабська Республіка Єгипет відзначають важливу дату в історії розвитку двостороннього співробітництва – 25-річчя встановлення дипломатичних відносин.