Міністерство закордонних справ України

14, Київ 09:58

Українському професору Марині Родніній вручили найпрестижнішу наукову премію ім. Ляйбніца

02 березня, 12:20

Українському професору Марині Родніній вручили найпрестижнішу наукову премію ім. Ляйбніца

Українському професору Марині Родніній вручили у Берліні найпрестижнішу німецьку наукову премію ім. Ляйбніца (2,5 млн.€).

Уродженка Києва М.Родніна, починаючи з 1990 р. здійснює наукову діяльність на базі дослідницьких інституцій Німеччини. З 2008 р. проф.. Родніна очолює Інститут ім.. М.Планка з біофізичної хімії (м.Ґьоттінґен).

Останні новини

Щодо лібералізації візових процедур між Україною та КНР | Сьогодні, 09:42

27.09.2016 р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Про оформлення віз у пунктах пропуску через державний кордон України у міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Одеса» для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають в Україну з діловою або туристичною метою».

Нагородження переможців конкурсу на найкращий дитячий малюнок | Сьогодні, 09:05

01 жовтня у Генеральному консульстві України в Шанхаї відбулося урочисте нагородження переможців художнього конкурсу «Погляд на Україну дитячими очима з Китаю», присвяченого 25-ї річниці Незалежності України.

Заява МЗС України у зв’язку з рішенням Верховного Суду РФ про заборону Меджлісу кримськотатарського народу | Вчора, 23:56

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з рішенням Верховного Суду Російської Федерації визнати законним рішення про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією та заборону його діяльності.

Щодо лібералізації візових процедур між Україною та КНР | Вчора, 22:27

З метою активізації двосторонніх зв’язків з КНР та подальшого розвитку українсько-китайського стратегічного партнерства 27.09.2016 р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Про оформлення віз у пунктах пропуску через державний кордон України у міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Одеса» для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають в Україну з діловою або туристичною метою».