Міністерство закордонних справ України

Київ 08:58

Начальник Управління економічного співробітництва МЗС України Олександр Данилейко провів робочу зустріч з Директором Департаменту торговельної політики Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Золтаном Ледігом

03 лютого, 09:08

У ході зустрічі, яка відбулась 1 лютого 2017 року у МЗЕЗС Угорщини, сторони обговорили питання двостороннього та багатостороннього економічного співробітництва, ролі МЗС у просуванні та захисті економічних інтересів держави та національних виробників за кордоном.
Угорська сторона поінформувала про власний досвід реформування зовнішньополітичного відомства у контексті делегування йому зовнішньоекономічних функцій, практичних результатів впровадження такої системи, а також її переваг у порівнянні з іншими, детально зупинилася на принципах взаємодії МЗЕЗС Угорщини з інституціями, які надають сприяння у реалізації державної політики у сфері зовнішньоекономічної діяльності, зокрема Угорським національним торговим домом, Національним інвестиційним бюро (HIPA) та Угорським експортно-імпортним банком (EXIMBANK), основах їх діяльності та джерелах фінансування.
В свою чергу, О.Данилейко розповів угорським колегам про результати економічних реформ в Україні, роль та функції МЗС України у формуванні та забезпеченні зовнішньоекономічної політики держави, а також практичні напрацювання у даній сфері. 
Під час зустрічі сторони обговорили перспективи взаємодії у контексті організації та проведення у 2017 року в Україні чергового засідання Спільної міжурядової українсько-угорської комісії з питань економічного співробітництва, а також українсько-угорського бізнес-форуму.
Керівництвом Департаменту торговельної політики МЗЕЗС Угорщини окремо було підкреслено значні зусилля угорської сторони у переговорах з ЄК щодо збільшення квот на постачання визначених груп товарів українського виробництва до ЄС, у контексті чого главою української делегації було висловлено вдячність угорським партнерам за надане сприяння.

Останні новини

Посол України в Брунеї Даруссаламі Д.Сенік зустрівся із Заступником міністра оборони Дато Сері Пахлаваном Хаджі Абдулазізом бін Хаджі Мохаммадом Тамітом. | Вчора, 14:00

16 жовтня 2017 року Посол України в Брунеї Даруссаламі Д.Сенік зустрівся із Заступником міністра оборони Дато Сері Пахлаваном Хаджі Абдулазізом бін Хаджі Мохаммадом Тамітом.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У ВІДНІ | Вчора, 13:59

З нагоди Дня захисника України на горі Леопольдсберг відбулося покладання вінка до пам'ятника українським козакам.

ЗИМОВИЙ ГРАФІК AUSTRIAN AIRLINES | Вчора, 13:53

Цієї зими авіакомпанія Austrian Airlines буде виконувати 25 рейсів на тиждень в чотири українські міста.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes