Міністерство закордонних справ України

Київ 11:53

"Міст, який наводить Зейна Бархоум" - Голос України

05 лютого, 17:35

Пісня «Реве та стогне Дніпр широкий» уперше прозвучала арабською мовою.

Музична зірка Йорданії Зейна Бархоум, яка співала на кращих сценах Лондона, Парижа, Рима, яка своєю творчістю об’єднує культури Сходу і Заходу, презентувала у Львівській філармонії новий альбом «Alcantara ІІ».

Співачка виступила разом із сирійським тенором Басемом Алкоуром (на знімку) та Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії під диригуванням італійця Лоренцо Таціері.

Концерт, присвячений 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданським Хашимітським Королівством, вступним словом відкрив Посол України в Йорданії Сергій Пасько.

Дипломат із гордістю розповів, що наше посольство в Аммані розташоване на вулиці Тараса Шевченка, а пісню «Реве та стогне Дніпр широкий» на його прохання в 2014 році було перекладено арабською мовою.

У програмі вечора разом із арабськими піснями звучали шедеври європейської оперної класики — Жоржа Бізе, Джузеппе Верді, Франца Шуберта, Джоаккіно Россіні. Для стилю Зейни Бархоум, однієї з найкращих оперних співачок Йорданії, характерне поєднання оперної арабської та західноєвропейської музики.

У її репертуарі — партії з «Травіати», «Богеми», «Ріголетто», «Севільського цирульника». В 2014 році вийшов її перший альбом «Alcantara» у супроводі оркестру Амманської консерваторії.

Сирійський тенор Басем Алкоур закінчив Дамаську консерваторію. Часто виступає в Європі, співає здебільшого романтичні та сучасні пісні, а також партії в оперних постановках. Полонив львів’ян виконанням шедеврів європейської оперної класики.

Сюрпризом свята музики стала пісня на слова Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий», яка вперше у виконанні Зейни Бархоум прозвучала арабською. Разом із солісткою українською мовою співав Галицький камерний хор. Щойно прозвучали перші слова, зал піднявся і слухав «Реве та стогне Дніпр широкий» стоячи. Львів’яни того вечора довго вітали йорданську оперну співачку квітами і бурхливими оплесками.

Концерт у Львівський філармонії, який відбувався за сприяння Посольства України в Йорданії, став важливою подією, яка не лише дала змогу оцінити талант оперних співаків Сходу, а й відзначити важливу дату — 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією.

Як зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол України Сергій Пасько, після зустрічі з керівниками Львівщини намітилися хороші перспективи економічної співпраці між двома країнами.

http://www.golos.com.ua/article/283755?_utl_t=fb

Останні новини

Посол України в Малайзії Олександр Нечитайло взяв участь у церемонії підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Медичним центром «Здоров’я родини» (Україна) та мережею медичних закладів ‘Care Clinic’ (Малайзія) | Сьогодні, 08:50

Посол України в Малайзії Олександр Нечитайло взяв участь у церемонії підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Медичним центром «Здоров’я родини» (Україна) та мережею медичних закладів ‘Care Clinic’ (Малайзія).

УВАГА! КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ В М. СУРГУТІ | Сьогодні, 08:08

Повідомляємо, що 30 червня 2017 року в м. Сургуті Ханти-Мансійського автономного округу-Югри відбудеться консульський прийом громадян.

Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції України | Сьогодні, 07:17

Шановні співвітчизники! Дорогі українці! Лише 21 рік тому, після багатогодинних баталій, багато з яких ми сьогодні дуже добре пам’ятаємо, ранком 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes