Міністерство закордонних справ України

Київ 11:31

Виїзне консульське обслуговування громадян у м. Валенсія (18 лютого ц.р.)

08 лютого 2017, 18:37

18 лютого (субота) відбудеться виїзне консульське обслуговування у м.Валенсія за адресою: c.San Jasinto 20 (Valencia) з 9:00 до 17:00. Записатися на прийом можна, написавши на електронні адреси: itineranciaconsular@gmail.com або barcelonaconsul@gmail.com, або подзвонити за номером 932 801 812 з 17:00 до 18:00. Просимо врахувати, що прийом відбуватиметься виключно по запису.

Просимо контактувати з консульством персонально, уникаючи так званих "посередників", які пропонують свої "послуги", вимагаючи за це гроші. 

У виїзному обслуговуванні можна буде: отримати готовий закордонний паспорт, подати документи на закордонний паспорт дитині до 12 років, оформити нотаріальні дії (довіреності, заяви, засвідчення перекладу), стати на консульський облік, зареєструвати громадянство новонародженій дитині, отримати довідки.

El 18 de febrero el Consulado General de Ucrania en Barcelona realizará una itinerancia consular en la ciudad de Valencia, a fin de brindar asistencia a los ciudadanos ucranianos que se desplacen a la citada ciudad y provincia de Valencia.
La itinerancia consular se ubicará en la calle San Jasinto 20, Valencia y abre sus puertas de 9:00 hs. a 17:00 hs.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes