Міністерство закордонних справ України

Київ 20:35

Участь Посла України у щорічній зустрічі керівництва Партії національної дії (PAN) з керівниками дипломатичного корпусу, акредитованого в Мексиці

10 лютого, 20:15

9 лютого ц.р. на запрошення Президента найбільшої в Мексиці опозиційної Партії національної дії (PAN) Рікардо Анайа Кортеса Посол України Руслан Спірін взяв участь у щорічній зустрічі керівництва PAN з главами дипломатичних місій, акредитованих в Мексиці.

У ході бесіди з Р. Анайа Кортесом Посол України поінформував Президента PAN про ситуацію в Україні. Порушивши питання тимчасової окупації РФ територій АР Крим та м. Севастополь, а також російської агресії на території окремих районів Донецької та Луганської областей, Посол наголосив на відданості України мирному врегулюванню конфлікту на Донбасі у рамках досягнутих у Мінську домовленостей. Він висловив вдячність Мексиці, зокрема депутатам від PAN, за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Зі свого боку, Р.Анайа Кортес, серед іншого, поінформував Посла про останні електоральні успіхи його партії, зазначивши, що на сьогодні вже 40% населення країни проживають у штатах, які очолюють представники PAN, та наголосивши, що PAN має реальні шанси на перемогу під час президентських виборів у Мексиці у 2018 році. Водночас, він підкреслив, що Мексика надає важливого значення розбудові відносин з Україною, а його партія продовжить курс на подальше розширення двосторонньої співпраці.

Останні новини

СТАТТЯ ПОСЛА УКРАЇНИ В ГАЗЕТІ WIENER ZEITUNG "НЕ ЛЕГІТИМІЗУВАТИ АНЕКСІЮ КРИМУ!" | Сьогодні, 17:16

Під час своєї недавньої поїздки до Москви австрійська депутат від Партії Свободи Дагмар Белаковіч-Йеневайн заявила, що збирається відвідати Крим в обхід українських процедур та позначила анексію як "повернення додому". Очевидно, у пані депутатки були причини зробити Росії таку послугу, а Україні завдати таку образу. Проте зараз йдеться не про неї і не про особливі відносини її партії з Росією. Йдеться про міжнародне право та справедливість.

СВЯТКУВАННЯ 25-РІЧЧЯ ДИПЛОМАТИЧНИХ ВІДНОСИН В ЗАЛЬЦБУРЗІ | Сьогодні, 17:06

На честь 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Австрію 27 квітня в головній залі Зальцбурга Mozarteum відбувся концерт Луганського симфонічного оркестру під керуванням австрійського диригента Курта Шміда.