Міністерство закордонних справ України

Київ 13:24

Вітаємо Ольгу Дуб з перемогою у виборах до Ради мігрантів м. Мюнхена

14 лютого 2017, 19:35

Колектив Генерального консульства України в Мюнхені щиро вітає Ольгу Дуб з визначним професійним досягненням – перемогою у виборах до Ради мігрантів м. Мюнхена - найважливішого політичного органу, що вже 42 роки представляє інтереси громадян іноземного походження, які проживають у Мюнхені, в органах місцевого самоврядування міста. 

Така перемога є результатом цілеспрямованої праці, вміння формувати та очолювати успішну команду, розуміння основних політичних запитів виборця та особистісних якостей молодого харизматичного політика. Впевнені, що це лише початок успішної політичної кар’єри представниці української громади в Баварії.

Завдяки успіху Ольги Дуб українська громада Мюнхену отримала можливість налагодити тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування, висвітлювати українські питання на рівні міста, підвищити пріоритетність саме українських інтеграційних та культурних проектів.

Сподіваємося на успішну співпрацю протягом наступних 6 років у просуванні інтересів української громади.

Останні новини

11-та Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та харчової промисловості у Дакарі (13-16 березня 2018 року) | Сьогодні, 12:27

З 13 по 16 березня 2018 року у м. Дакар (Сенегал) відбудеться 11-та Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та харчової промисловості (la 11e édition du Salon International des Industries et Techniques de l’Agro-alimentaires (SIAGRO)).

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes