Міністерство закордонних справ України

Київ 20:32

Посольством України в США було організовано перший спеціальний передпрем’єрний показ у США першого художнього фільму про Голодомор 1932-33 рр. в Україні «Гіркі жнива», який було знято англійською мовою

16 лютого 2017, 19:44

Посольством України в США спільно із Aspen Institute та Aspen Kyiv, за організаційної підтримки Mercury, Roadside Attractions та за сприянням US Institute of Peace було організовано перший спеціальний передпрем’єрний показ у Сполучених Штатах першого художнього фільму про Голодомор 1932-33 рр. в Україні «Гіркі жнива», який було знято англійською мовою.

У своєму зверненні до глядачів – представників американських урядових установ та законодавчої влади, політологічних центрів та неурядових організацій – Посол України в США Валерій Чалий наголосив, що є чіткі паралелі між варварської політикою радянської влади, спрямованою на підкорення українського народу, та сучасною російською агресією проти України. У цьому контексті Валерій Чалий подякував усій знімальній команді кінофільму та, зокрема режисеру і продюсеру Джорджу Менделюку та продюсеру Ієну Ігнатловичу, за безпрецедентний творчий проект із донесення до міжнародної спільноти правди про цей акт геноциду, а також співорганізаторам заходу, у т.ч. Наталі Яресько, очільнику Aspen Kyiv, та Вільяму Тейлору, виконавчому віце-президенту US Institute of Peace, які взяли участь у панельній дискусії по завершенні кінопоказу.

У широкий прокат в США та Україні фільм "Гіркі жнива" виходить наступного тижня, а згодом його зможуть побачити глядачі у щонайменше ще 43 країнах.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes