Міністерство закордонних справ України

Посольством України в США було організовано перший спеціальний передпрем’єрний показ у США першого художнього фільму про Голодомор 1932-33 рр. в Україні «Гіркі жнива», який було знято англійською мовою

16 лютого 2017, 19:44

Посольством України в США спільно із Aspen Institute та Aspen Kyiv, за організаційної підтримки Mercury, Roadside Attractions та за сприянням US Institute of Peace було організовано перший спеціальний передпрем’єрний показ у Сполучених Штатах першого художнього фільму про Голодомор 1932-33 рр. в Україні «Гіркі жнива», який було знято англійською мовою.

У своєму зверненні до глядачів – представників американських урядових установ та законодавчої влади, політологічних центрів та неурядових організацій – Посол України в США Валерій Чалий наголосив, що є чіткі паралелі між варварської політикою радянської влади, спрямованою на підкорення українського народу, та сучасною російською агресією проти України. У цьому контексті Валерій Чалий подякував усій знімальній команді кінофільму та, зокрема режисеру і продюсеру Джорджу Менделюку та продюсеру Ієну Ігнатловичу, за безпрецедентний творчий проект із донесення до міжнародної спільноти правди про цей акт геноциду, а також співорганізаторам заходу, у т.ч. Наталі Яресько, очільнику Aspen Kyiv, та Вільяму Тейлору, виконавчому віце-президенту US Institute of Peace, які взяли участь у панельній дискусії по завершенні кінопоказу.

У широкий прокат в США та Україні фільм "Гіркі жнива" виходить наступного тижня, а згодом його зможуть побачити глядачі у щонайменше ще 43 країнах.

Останні новини

Заява МЗС України до 4-х роковин початку збройної агресії РФ проти України | Сьогодні, 12:30

20 лютого 2014 року Росія розпочала заздалегідь сплановану збройну агресію проти України, результатом якої стала тимчасова незаконна окупація Автономної Республіки Крим, м.Севастополь, спроба їхньої анексії та поширення Російською Федерацією міжнародного збройного конфлікту на Донеччину та Луганщину. Ці злочинні дії забрали життя понад 10 тисяч людей, призвели до колосальних руйнувань регіону, перетворили близько 1,8 мільйона українців на вимушених переселенців.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes