Міністерство закордонних справ України

Київ 03:08

Посол України в США Валерій Чалий привітав українську команду учасників міжнародної олімпіади з робототехніки FIRST GLOBAL Challenge

20 липня 2017, 00:46

Команда українських школярів у складі Ігора Жуковського, Iнги Манжуленко, Михайла Корешкова та ментора Надії Владикіної вперше взяла участь у міжнародних змаганнях, які проводилися у Вашингтоні 16-18 липня. Незважаючи на високу конкуренцію серед учасників із 163 країн світу, українці увійшли до двадцятки найкращих, посівши 19-те місце.

Посол Валерій Чалий привітав школярів та їх керівника з високим результатом і вручив їм пам'ятні подарунки. Учасники змагань провели показову демонстрацію функціональних можливостей свого робота та розповіли про хід олімпіади.

Темою FIRST GLOBAL Challenge був порятунок світу від водної кризи. Програма змагань передбачала виконання за допомогою сконструйованого командою робота чотирнадцяти завдань, які розробили інженери США, Великобританії та Китаю.

Відбулася дружня відверта розмова з українськими учасниками олімпіали, під час якої обговорили актуальні питання STEM освіти, необхідність ширшої інтеграції до двосторонніх і глобальних освітянських ініціатив, а також плани майбутніх конкурсів.

Валерій Чалий наголосив, що Посольство завжди надає і далі надаватиме всіляку підтримку талановитій українській молоді, яка формує обличчя України як перспективної високотехнологічної держави. Учасники олімпіади від України висловили вдячність за практичну допомогу та інформативний діалог.

Бажаємо нашій команді подальших успіхів!

Останні новини

Щорічні загальні збори українських кредитних спілок США | Сьогодні, 01:07

Цього уікенду Генеральне консульство України в Нью-Йорку долучилось, на запрошення організаторів, до урочистостей в рамках проведення найуспішнішими українськими кредитовими спілками США своїх річних загальних зборів.

Joint article by Eight European Foreign Ministers: Four years on – but we will not forget illegally-occupied Crimea | Вчора, 11:01

Four years ago, on 18 March 2014, Russia took the final step to illegally occupy Crimea, a part of Ukraine's sovereign territory that Russia had recognised as such in several international treaties.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes