Міністерство закордонних справ України

Київ 23:58

Щодо намірів деяких громадян Франції відвідати тимчасово окуповану територію АР Крим

08 вересня, 17:28

У зв’язку з появою інформації щодо намірів деяких громадян Франції відвідати тимчасово окуповану територію АР Крим нагадуємо, що Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» визначено порядок в’їзду осіб на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї. 

Відповідно до законодавства України, іноземні громадяни можуть в’їхати на тимчасово окуповану територію  АР Крим лише за спеціальним дозволом через спеціальні пункти в’їзду-виїзду через державний кордон України.

Відповідно до статті 332-1 Кримінального кодексу України та статті 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї передбачає кримінальну та адміністративну відповідальність.

Останні новини

Прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | Сьогодні, 11:59

21 вересня 2017 року Стамбулі відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.Висловлюємо вдячність дякуємо за участь, привітання та дружню підтримку Заступнику Губернатора Стамбулу пану Ismail Gültekin, представникам Мерії і муніципалітетів Стамбулу, Ecumenical Patriarchate, дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, фінансово-промислових кіл, українській і кримськотатарській громаді!

Ukrainian Circle Vienna | Вчора, 16:48

21 вересня відбулося чергове засідання українсько-австрійського бізнес-клубу #Ukrainian_Circle_Vienna», присвячене темі „Ukraine’s Financial Sector Reform: the View from National Bank of Ukraine“

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes