Міністерство закордонних справ України

Київ 23:59

Дипломати Посольства України в СР – на заходах в рамках Пам’ятного дня жертв Голокосту та расового насильства

11 вересня, 08:11

8 вересня дипломати Посольства взяли участь в церемонії покладання вінків та квітів до Пам’ятника Голокосту у центрі міста Братислава.

Урочиста церемонія була кульмінацією заходів, приурочених до Пам’ятного дня жертв Голокосту та расового насильства, який щорічно відзначається в Словаччині та якому приділяється надзвичайна увага (адже під час Другої світової війни загинуло, за різними даними, від 70 до 100 тисяч словацьких євреїв).

Пам’ятний захід відвідали Прем’єр-міністр СР Роберт Фіцо, Президент СР (2004-2014 р.р.) Іван Гашпарович, Заступник Голови Європейської Комісії Марош Шефчович, члени Уряду СР, депутати Національної Ради СР, представники місцевої влади, члени єврейської громади Словаччини, представники дипломатичного корпусу.

 

 

Останні новини

Прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | Сьогодні, 11:59

21 вересня 2017 року Стамбулі відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.Висловлюємо вдячність дякуємо за участь, привітання та дружню підтримку Заступнику Губернатора Стамбулу пану Ismail Gültekin, представникам Мерії і муніципалітетів Стамбулу, Ecumenical Patriarchate, дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, фінансово-промислових кіл, українській і кримськотатарській громаді!

Ukrainian Circle Vienna | Вчора, 16:48

21 вересня відбулося чергове засідання українсько-австрійського бізнес-клубу #Ukrainian_Circle_Vienna», присвячене темі „Ukraine’s Financial Sector Reform: the View from National Bank of Ukraine“

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes