Міністерство закордонних справ України

Київ 00:07

Вручення міжнародної літературної премії Юрію Андруховичу

11 вересня, 10:37

9 вересня ц.р. співробітники Посольства України в Словенії та представники української громади відвідали офіційну церемонію вручення міжнародної літературної премії  українському відомому поету, прозаїку, перекладачу Юрію Андруховичу за його роман «Дванадцять обручів».

Міжнародним журі високо було відзначено творчий внесок Юрія Андруховича на формування сучасного літературного процесу не лише на Батьківщині, але й у світі, зокрема його твори «Рекреації», «Московіада», «Дванадцять обручів» тощо.

Захід відбувся у рамках проведення 32-го Міжнародного літературного фестивалю «Vilenica 2017».

  

 

Останні новини

Прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | Вчора, 11:59

21 вересня 2017 року Стамбулі відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.Висловлюємо вдячність дякуємо за участь, привітання та дружню підтримку Заступнику Губернатора Стамбулу пану Ismail Gültekin, представникам Мерії і муніципалітетів Стамбулу, Ecumenical Patriarchate, дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, фінансово-промислових кіл, українській і кримськотатарській громаді!

Ukrainian Circle Vienna | 23 вересня, 16:48

21 вересня відбулося чергове засідання українсько-австрійського бізнес-клубу #Ukrainian_Circle_Vienna», присвячене темі „Ukraine’s Financial Sector Reform: the View from National Bank of Ukraine“

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes