Міністерство закордонних справ України

Київ 00:06

Україна та В’єтнам зацікавлені у розвитку всебічного двостороннього співробітництва

11 вересня, 13:24

Україна та В’єтнам зацікавлені у розвитку всебічного двостороннього співробітництва

З 4 по 6 вересня 2017 року Міністр закордонних справ України П.А.Клімкін здійснив офіційний візит до Соціалістичної Республіки В’єтнам. Протягом офіційного візиту до В’єтнаму з 4 по 6 вересня 2017 р. Міністр закордонних справ України П.А.Клімкін провів двосторонні зустрічі з Прем’єр-міністром СРВ Нгуєн Суан Фуком, Міністром закордонних справ В’єтнаму Фам Бінь Міньом та Міністром промисловості і торгівлі В’єтнаму Чан Туан Аньом.

Сторони висловили обопільну зацікавленість у всебічній активізації двосторонньої співпраці між країнами у сферах, що становлять взаємний інтерес, а також обмінялись думками з актуальних міжнародних та регіональних питань.

За результатами переговорів міністрів закордонних справ двох країн було прийнято Комюніке.

Між зовнішньополітичними відомствами двох країн був підписаний План консультацій на 2018-2019 рр.

Також в ході візиту була підписана Угода про співробітництво між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції Соціалістичної Республіки В’єтнам і Меморандум про взаєморозуміння між Дипломатичною академією при МЗС України ім. Геннадія Удовенка та Дипломатичною академією Міністерства закордонних справ СРВ.

Візит широко висвітлювався місцевими ЗМІ.

Останні новини

Прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | Вчора, 11:59

21 вересня 2017 року Стамбулі відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.Висловлюємо вдячність дякуємо за участь, привітання та дружню підтримку Заступнику Губернатора Стамбулу пану Ismail Gültekin, представникам Мерії і муніципалітетів Стамбулу, Ecumenical Patriarchate, дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, фінансово-промислових кіл, українській і кримськотатарській громаді!

Ukrainian Circle Vienna | 23 вересня, 16:48

21 вересня відбулося чергове засідання українсько-австрійського бізнес-клубу #Ukrainian_Circle_Vienna», присвячене темі „Ukraine’s Financial Sector Reform: the View from National Bank of Ukraine“

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes