Міністерство закордонних справ України

Київ 23:54

Виступ делегації України у ході діалогу з Робочою групою РПЛ з насильницьких чи недобровільних зникнень (п. 3 порядку денного 36-ї сесії РПЛ)

11 вересня, 18:37

У рамках роботи 36-ї сесії Ради ООН з прав людини делегація України взяла участь в інтерактивному діалозі з Робочою групою РПЛ з насильницьких чи недобровільних зникнень. Зокрема, було привернуто увагу до збільшення випадків насильницьких зникнень в тимчасово окупованому Криму та ОРДЛО, а також наголошено на готовності української сторони надавати сприяння під час візиту членів Робочої групи в Україну у 2018 р.

Останні новини

Прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | Сьогодні, 11:59

21 вересня 2017 року Стамбулі відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.Висловлюємо вдячність дякуємо за участь, привітання та дружню підтримку Заступнику Губернатора Стамбулу пану Ismail Gültekin, представникам Мерії і муніципалітетів Стамбулу, Ecumenical Patriarchate, дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, фінансово-промислових кіл, українській і кримськотатарській громаді!

Ukrainian Circle Vienna | Вчора, 16:48

21 вересня відбулося чергове засідання українсько-австрійського бізнес-клубу #Ukrainian_Circle_Vienna», присвячене темі „Ukraine’s Financial Sector Reform: the View from National Bank of Ukraine“

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes