Міністерство закордонних справ України

Київ 23:12

У Волновасі відкрили угорський дитячий майданчик

12 вересня 2017, 00:54

9 вересня 2017 року у місті Волноваха було відкрито сучасний дитячий майданчик європейського зразка, побудований на кошти, зібрані з ініціативи угорського бізнесмена Золтана Хорвата.

Участь у заході взяла угорська делегація у складі З.Хорвата, а також депутатів угорського парламенту Аттіли Петнехазі, який є членом міжпарламентської групи дружби Україна-Угорщина, та Ярослави Хортяні, яка є також речником української громади в угорських Державних Зборах, заступником Голови Світового Конгресу Українців та Головою Європейського Конгресу Українців.

Майданчик був побудований там, де в ньому була найбільша потреба, щоб допомогти дітям, які живуть за 20 км від лінії фронту, відчути, що вони теж мають право на дитинство і на щастя.

Урочисте відкриття відбулося в день міста.

Захід відбувся за підтримки народного депутата ВРУ Дмитра Лубінця, Голови Волноваської районної ради Валерія Лубінця, у взаємодії з фондом "Я-Волноваха".

Останні новини

Президент України провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО | Сьогодні, 21:07

У Мюнхені Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Посол України в Йорданії відкрив міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | Сьогодні, 12:40

17 лютого в Українському культурному центрі «Українська хата в Йорданії» вдруге відбувся 8-й міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед української громади в Йорданії.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes