Міністерство закордонних справ України

Київ 03:44

Участь Посла України в Мексиці Руслана Спіріна у ХХІV Конгресі СОМСЕ

12 вересня, 01:48

Посол України взяв участь у ХХIV Конгресі Мексиканської підприємницької ради з питань зовнішньої торгівлі, інвестицій та технологій (СОМСЕ), яка на сьогодні є провідною підприємницькою структурою Мексики зі сприяння розвитку зовнішньоекономічних зв’язків, що здійснює міжнародну діяльність через двосторонні підприємницькі комітети, які створені із 64 країнами світу.

У рамках Конгресу, що проходив у м. Оахака (штат Оахака), під час обміну репліками Посол України подякував Президенту Мексики Е.Пеня Нієто за підтримку територіальної цілісності України та поінформував про значний приріст у двосторонній торгівлі за останні 1,5 роки.

Крім того, під час бесід з Міністром економіки, Міністром енергетики, Президентом СОМСЕ, Генеральним директором PROMEXICO та Губернатором штату Оахака керівник дипустанови обговорив перспективи двосторонньої торговельно-економічної співпраці між Україною та Мексикою, зокрема у таких галузях як авіакосмічна, металургійна, сільськогосподарська, енергетична, хімічна, машинобудівна.

У розмовах з представниками мексиканського бізнесу було наголошено на перспективності розвитку торговельно-економічних відносин між українськими та мексиканськими підприємцями, проведено презентацію економічних та інвестиційних можливостей регіонів України, розповсюджено рекламно-інформаційні матеріали щодо експортного та туристичного потенціалу України, а також бізнесові пропозиції українських підприємств.

Останні новини

Український вечір у Краківській школі електрики | Вчора, 22:05

Український вечір у Краківській школі електрики

З Днем Гідності та Свободи | Вчора, 20:00

21 листопада Україна відзначає річницю подій на Майдані - День Гідності та Свободи. Саме ці події у 2013 році стали вирішальними для подальшого демократичного розвитку нашої держави.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes