Міністерство закордонних справ України

Київ 19:34

100-річчя з дня створення Волинської торгово-промислової організації та 20 річниця діяльності Волинської торгово-промислової палати

09 вересня, 19:52

8 вересня Консул-керівник Консульства України в Бресті А.Н.Діденко взяв участь в урочистих заходах з нагоди 100-річчя з дня створення Волинської торгово-промислової організації та 20-ї річниці діяльності Волинської торгово-промислової палати, які проводилися у місті Луцьку.

У святкуванні взяли учать представники органів влади Волинської області, дипломатичного корпусу, акредитованого в Луцьку та у Львові, іноземних делегацій, підприємств-членів Волинської ТПП, президент ТПП України – Геннадій Чижиков, керівники регіональних палат.

Відбулися робочі зустрічі А.Н.Діденка з представниками дипломатичного корпусу та регіональних торгово-промислових палат України.

 

Останні новини

Зустріч у Парламенті Румунії | Сьогодні, 17:20

26 вересня 2017 року проведена зустріч Посла України в Румунії Олександра Банькова із парламентською делегацією Румунії у контексті підготовки її візиту до Києва для обговорення Закону України “Про освіту”.

Покращення умов перебування українських туристів в єгипетських курортах | Сьогодні, 16:58

Це питання обговорювалось під час зустрічі 26 вересня Посла Геннадія Латія з Головою Єгипетської туристичної адміністрації Гишамом Ель Демері.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes