Міністерство закордонних справ України

Київ 23:11

100-річчя з дня створення Волинської торгово-промислової організації та 20 річниця діяльності Волинської торгово-промислової палати

09 вересня 2017, 19:52

8 вересня Консул-керівник Консульства України в Бресті А.Н.Діденко взяв участь в урочистих заходах з нагоди 100-річчя з дня створення Волинської торгово-промислової організації та 20-ї річниці діяльності Волинської торгово-промислової палати, які проводилися у місті Луцьку.

У святкуванні взяли учать представники органів влади Волинської області, дипломатичного корпусу, акредитованого в Луцьку та у Львові, іноземних делегацій, підприємств-членів Волинської ТПП, президент ТПП України – Геннадій Чижиков, керівники регіональних палат.

Відбулися робочі зустрічі А.Н.Діденка з представниками дипломатичного корпусу та регіональних торгово-промислових палат України.

 

Останні новини

Президент України провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО | Сьогодні, 21:07

У Мюнхені Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Посол України в Йорданії відкрив міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | Сьогодні, 12:40

17 лютого в Українському культурному центрі «Українська хата в Йорданії» вдруге відбувся 8-й міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед української громади в Йорданії.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes