Міністерство закордонних справ України

Київ 00:01

У Стокгольмі відбувся круглий стіл “Права людини в Криму та Донбасі на тлі російської окупації”

12 вересня, 11:56

11 вересня ц.р. у м.Стокгольм за підтримки Міжнародного центру ім.Улофа Пальме та Посольства України у Королівстві Швеція відбувся круглий стіл “Права людини в Криму та Донбасі на тлі російської окупації”.

   Участь у заході взяли керівники та активісти Української Гельсінської спілки з прав людини, Кримської правозахисної групи, Інформаційного центру з прав людини, Східної правозахисної групи, кримськотатарського агентства новин “QHA” та радіо “Hayat”, член Меджлісу кримськотатарського народу. У ході дискусії учасники проінформували про системні, масштабні та численні порушення РФ прав і свобод на окупованому Кримському півострові та окремих районах Донецької та Луганської обл., а також вкотре закликали міжнародне співтовариство продовжити та посилити існуючий політико-дипломатичний тиск на РФ як державу-окупанта з метою відновлення територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних межах, забезпечити безумовне та негайне звільнення всіх без виключення громадян України, які незаконно утримуються у місцях несвободи у РФ.

    Серед гостей заходу були представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Стокгольмі, політики, глави шведських неурядових правозахисних організацій, журналісти, шведська та українська громадськість.

Останні новини

Прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | Вчора, 11:59

21 вересня 2017 року Стамбулі відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.Висловлюємо вдячність дякуємо за участь, привітання та дружню підтримку Заступнику Губернатора Стамбулу пану Ismail Gültekin, представникам Мерії і муніципалітетів Стамбулу, Ecumenical Patriarchate, дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, фінансово-промислових кіл, українській і кримськотатарській громаді!

Ukrainian Circle Vienna | 23 вересня, 16:48

21 вересня відбулося чергове засідання українсько-австрійського бізнес-клубу #Ukrainian_Circle_Vienna», присвячене темі „Ukraine’s Financial Sector Reform: the View from National Bank of Ukraine“

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes