Міністерство закордонних справ України

Київ 03:47

Віце-прем'єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе разом з Послом України в США Валерієм Чалим провели зустріч з Міністром у справах ветеранів США Девідом Шулькіним

12 вересня, 16:07

Офіційну частину свого робочого візиту до США Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе розпочала зустріччю з Міністром у справах ветеранів США Девідом Шулькіним.

Російська агресія проти України вивела питання захисту і підтримки ветеранів у перелік пріоритетних. Встановлення прямого контакту з профільним американським відомством і одним з ключових членів Адміністрації США сьогодні є актуальним, як ніколи.

Сторони обговорили важливість розвитку взаємодії між Україною і США у питаннях соціального захисту ветеранів, їх лікування і психологічної реабілітації. Унікальний досвід США буде корисним при розробці механізмів і програм повернення українських ветеранів до звичного життя.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала Девіду Шулькіну і всій Адміністрації США за підтримку України, надану допомогу у лікуванні наших воїнів, а також висловила сподівання на подальшу практичну реалізацію важливих проектів у сфері захисту ветеранів.

Останні новини

Український вечір у Краківській школі електрики | Вчора, 22:05

Український вечір у Краківській школі електрики

З Днем Гідності та Свободи | Вчора, 20:00

21 листопада Україна відзначає річницю подій на Майдані - День Гідності та Свободи. Саме ці події у 2013 році стали вирішальними для подальшого демократичного розвитку нашої держави.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes