Міністерство закордонних справ України

Київ 00:01

11 вересня ц.р. Посол України в Ірані Сергій Бурдиляк зустрівся з в.о. Міністра науки, досліджень і технологій Ірану Хосейном Саларом Амолі

12 вересня, 18:28

 

 

Відбулась зустріч Посла України в Ірані С.Бурдиляка з виконуючим обов’язки Міністра науки, досліджень і технологій Ірану Х.С.Амолі.

У ході зустрічі було обговорено стан та перспективи двосторонньої співпраці у сфері вищої освіти, науки і технологій, а також виконання домовленостей 6-го засідання Міжурядової українсько-іранської спільної комісії з економічного та торгівельного співробітництва. 

Окрему увагу було присвячено питанню розвитку українсько-іранського співробітництва на рівні університетів обох держав, проведення спільних семінарів та наукових конференцій.

Під час зустрічі досягнуто принципової згоди іранської сторони щодо створення в одному з провідних університетів м. Тегеран кафедри україністики з викладанням української мови.

Останні новини

Прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | Вчора, 11:59

21 вересня 2017 року Стамбулі відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.Висловлюємо вдячність дякуємо за участь, привітання та дружню підтримку Заступнику Губернатора Стамбулу пану Ismail Gültekin, представникам Мерії і муніципалітетів Стамбулу, Ecumenical Patriarchate, дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, фінансово-промислових кіл, українській і кримськотатарській громаді!

Ukrainian Circle Vienna | 23 вересня, 16:48

21 вересня відбулося чергове засідання українсько-австрійського бізнес-клубу #Ukrainian_Circle_Vienna», присвячене темі „Ukraine’s Financial Sector Reform: the View from National Bank of Ukraine“

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes