Міністерство закордонних справ України

Київ 23:12

XXVII Економічний форум в Криниці-Здруй

13 вересня 2017, 10:42

XXVII Економічний форум в Криниці-Здруй

5-7 вересня в місті Криниці-Здруй відбувся щорічний XXVII Економічний форум.

Під час заходу відбулися ряд дискусій, сесій та засідань в яких взяли участь понад 3 тис. гостей - президентів, глав урядів, міністрів, парламентаріїв, експертів, бізнесменів, діячів культури та представників ЗМІ з понад 60 країн Європи, Азії та США. Серед них, Президенти Польщі А.Дуда, Македонії Г.Іванов, Грузії Г.Моргвелашвілі, Прем’єр-міністр Польщі Б.Шидло, Голова Верховної Ради України А.Парубій, Маршалок Сейму РП М.Кухцінський, Віце-прем’єр-міністр Польщі М.Моравієцький, Посол Укракїни в Польщі А.Дещиця, Генеральний консул України в Кракові О.Мандюк, Голова Львівської обласної ради О.Ганущин та депутати ВРУ.

В рамках економічного форуму було проведено конференцію «Європа Карпат», на якій виступили Голова ВРУ А.Парубій та Маршалок Сейму РП М.Кухцінський, з метою  обговорення актуальних проблем Карпатського регіону, окреслення шляхів їх розв’язання, а також підготовка реалізації спільних ініціатив. Українська та польська сторони зазначили, що дана конференція є майданчиком для зустрічей та дискусій парламентаріїв, представників урядів, органів місцевого самоврядування та неурядових організацій держав Карпатської Конвенції (Чехія, Угорщина, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Україна).

Останні новини

Президент України провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО | Сьогодні, 21:07

У Мюнхені Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Посол України в Йорданії відкрив міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | Сьогодні, 12:40

17 лютого в Українському культурному центрі «Українська хата в Йорданії» вдруге відбувся 8-й міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед української громади в Йорданії.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes