Міністерство закордонних справ України

Київ 00:06

Відзначення 26-ї річниці Незалежності України

13 вересня, 12:15

12 вересня ц.р. Посольством України в Республіці Словенія було проведено урочисте прийняття з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України.

У заході взяли участь представники органів державної влади Словенії, дипломатичного корпусу, акредитованого в Словенії, політичних, наукових, культурних, ділових, громадських кіл та засобів масової інформації країни перебування, а також українська громада.

У своїй промові Посол України М.Ф.Бродович поінформував присутніх щодо внутрішньополітичної ситуації в країні та пріоритетних напрямків її зовнішньої політики, а також щодо відстоювання Україною своєї незалежності, суверенітету, територіальної цілісності та свободи у боротьбі проти військової агресії РФ.

Окремо під час промови висловлено вдячність Словенії за підтримку України у відстоюванні національних інтересів.

Останні новини

Прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | Вчора, 11:59

21 вересня 2017 року Стамбулі відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.Висловлюємо вдячність дякуємо за участь, привітання та дружню підтримку Заступнику Губернатора Стамбулу пану Ismail Gültekin, представникам Мерії і муніципалітетів Стамбулу, Ecumenical Patriarchate, дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, фінансово-промислових кіл, українській і кримськотатарській громаді!

Ukrainian Circle Vienna | 23 вересня, 16:48

21 вересня відбулося чергове засідання українсько-австрійського бізнес-клубу #Ukrainian_Circle_Vienna», присвячене темі „Ukraine’s Financial Sector Reform: the View from National Bank of Ukraine“

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes