Міністерство закордонних справ України

Робочий візит Спецпредставника України з питань придністровського врегулювання В.Крижанівського у Республіку Молдова

13 вересня 2017, 13:50

11-12 вересня ц.р. Спецпредставник України з питань Придністровського врегулювання Віктор Крижанівський перебував у Республіці Молдова з робочим візитом, в ході якого відбулися його зустрічі з Віце-прем’єр-міністром РМ з питань реінтеграції Г.Беланом, Віце-прем’єр-міністром, міністром закордонних справ та європейської інтеграції А.Галбуром, а також керівником місії ОБСЄ в РМ М.Скенланом.

Під час переговорів з представниками Уряду РМ та ОБСЄ обговорені актуальні питання переговорного процесу з придністровського врегулювання у форматі «5+2», а також конкретні шляхи його активізації.

Молдовська сторона підтвердила налаштованість на пошук взаємоприйнятного рішення щодо врегулювання конфлікту на засадах суверенітету і територіальної цілісності Республіки Молдова, а також акцентувала увагу на необхідності виведення російських військ та зброї з території лівобережжя Дністра та важливості підтримки цієї вимоги з боку партнерів у переговорному процесі.

В ході перебування у Придністров’ї В.Крижанівський зустрівся з керівником регіону В.Красносельським. 

За результатами зустрічей наголошено на необхідності інтенсифікації переговорного процесу з придністровського врегулювання, а також гармонізації економічної взаємодії двох берегів Дністра у всіх сферах та особливо в економічній.

В.Крижанівський підтвердив незмінність позиції України щодо врегулювання придністровської проблеми, а також наголосив на готовності Української сторони сприяти Кишиневу і Тирасполю у вирішенні актуальних питань переговорного процесу.

Зустрічі відбулися на високому рівні за участю Посла України в Республіці Молдова Івана Гнатишина.  

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes