Міністерство закордонних справ України

Київ 00:05

Робочий візит Спецпредставника України з питань придністровського врегулювання В.Крижанівського у Республіку Молдова

13 вересня, 13:50

11-12 вересня ц.р. Спецпредставник України з питань Придністровського врегулювання Віктор Крижанівський перебував у Республіці Молдова з робочим візитом, в ході якого відбулися його зустрічі з Віце-прем’єр-міністром РМ з питань реінтеграції Г.Беланом, Віце-прем’єр-міністром, міністром закордонних справ та європейської інтеграції А.Галбуром, а також керівником місії ОБСЄ в РМ М.Скенланом.

Під час переговорів з представниками Уряду РМ та ОБСЄ обговорені актуальні питання переговорного процесу з придністровського врегулювання у форматі «5+2», а також конкретні шляхи його активізації.

Молдовська сторона підтвердила налаштованість на пошук взаємоприйнятного рішення щодо врегулювання конфлікту на засадах суверенітету і територіальної цілісності Республіки Молдова, а також акцентувала увагу на необхідності виведення російських військ та зброї з території лівобережжя Дністра та важливості підтримки цієї вимоги з боку партнерів у переговорному процесі.

В ході перебування у Придністров’ї В.Крижанівський зустрівся з керівником регіону В.Красносельським. 

За результатами зустрічей наголошено на необхідності інтенсифікації переговорного процесу з придністровського врегулювання, а також гармонізації економічної взаємодії двох берегів Дністра у всіх сферах та особливо в економічній.

В.Крижанівський підтвердив незмінність позиції України щодо врегулювання придністровської проблеми, а також наголосив на готовності Української сторони сприяти Кишиневу і Тирасполю у вирішенні актуальних питань переговорного процесу.

Зустрічі відбулися на високому рівні за участю Посла України в Республіці Молдова Івана Гнатишина.  

Останні новини

Прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | Вчора, 11:59

21 вересня 2017 року Стамбулі відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.Висловлюємо вдячність дякуємо за участь, привітання та дружню підтримку Заступнику Губернатора Стамбулу пану Ismail Gültekin, представникам Мерії і муніципалітетів Стамбулу, Ecumenical Patriarchate, дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, фінансово-промислових кіл, українській і кримськотатарській громаді!

Ukrainian Circle Vienna | 23 вересня, 16:48

21 вересня відбулося чергове засідання українсько-австрійського бізнес-клубу #Ukrainian_Circle_Vienna», присвячене темі „Ukraine’s Financial Sector Reform: the View from National Bank of Ukraine“

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes