Міністерство закордонних справ України

Київ 03:45

Виступ Постійного представника України Ю.Клименка у ході діалогу з Робочою групою з довільних затримань у рамках п. 3 порядку денного 36-ї сесії РПЛ

13 вересня, 16:54

У своєму виступі Посол Ю.Клименко привернув увагу до широкого застосування Російською Федерацією та підтримуваними Росією терористичними угрупованнями ганебної практики свавільного позбавлення волі на території тимчасово окупованого Криму та в окремих районах Донбасу, які тимчасово перебувають поза контролем Уряду. Підкреслено, що заборона Меджлісу та подальше залякування, вислання або ув’язнення видатних лідерів кримськотатарського народу негативно вплинули на здійснення політичних і громадянських прав осіб, які належать до кримськотатарської громади. У цьому зв’язку, Посол України наголосив на нагальній необхідності забезпечення присутності міжнародних правозахисних моніторингових механізмів у тимчасово окупованому Криму з метою запобігання порушенням прав людини в АРК у подальшому.

Останні новини

Український вечір у Краківській школі електрики | Вчора, 22:05

Український вечір у Краківській школі електрики

З Днем Гідності та Свободи | Вчора, 20:00

21 листопада Україна відзначає річницю подій на Майдані - День Гідності та Свободи. Саме ці події у 2013 році стали вирішальними для подальшого демократичного розвитку нашої держави.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes