Міністерство закордонних справ України

Київ 23:06

Делегація України на чолі з В.о. Міністра охорони здоров’я У.Супрун взяла участь у 67-й сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ

13 вересня 2017, 19:20

11-12 вересня 2017 року українська делегація на чолі з В.о. Міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун взяла участь у 67-й сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ, яка проходила у Будапешті.

В ході заходу було узгоджено спільний план дій міжнародної спільноти заради поліпшення громадського здоров’я в європейському регіоні, а також обговорено шляхи сприяння вдосконаленню галузі охорони здоров’я у країнах-учасницях.

Всесвітньою організацією охорони здоров’я та міжнародною спільнотою було висловлено підтримку України на шляху змін, що є особливо важливим під час фундаментальних реформ у сфері охорони здоров’я.

Останні новини

Президент України провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО | Сьогодні, 21:07

У Мюнхені Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Посол України в Йорданії відкрив міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | Сьогодні, 12:40

17 лютого в Українському культурному центрі «Українська хата в Йорданії» вдруге відбувся 8-й міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед української громади в Йорданії.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes