Міністерство закордонних справ України

Київ 18:49

Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася у Вашингтоні з В.о. Помічника Міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Кетрін Вілбаргер

14 вересня, 00:45

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з в.о. Помічника Міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Кетрін Вілбаргер.

Під час зустрічі обговорювалася ситуація на сході України та питання надання Сполученими Штатами подальшої безпекової допомоги нашій державі. Віце-прем'єр-міністр наголосила на тому, що американська техніка рятує життя українських воїнів, робить Збройні Сили України ефективнішими та сильнішими. «Росію провокує не сила, а слабкість»,- заявила І.Климпуш-Цинцадзе та висловила вдячність Сполученим Штатам за підтримку України у її боротьбі із зовнішньою агресією.

К.Вілбаргер заявила про важливість досягнення миру у нашій державі та запевнила у готовності Сполучених Штатів продовжувати підтримувати Україну. Також вона зазначила, що відповідні витрати закладені у проекті бюджету на наступний рік.

Також в ході зустрічі сторони порушили питання реформи сектору безпеки і оборони України та ухвалення відповідного законодавства для діяльності військових радників США.

І.Климпуш-Цинцадзе висловила солідарність з американським народом, який долає наслідки ураганів «Гарві» та «Ірма».

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes