Міністерство закордонних справ України

Київ 23:04

Іванна Климпуш-Цинцадзе та Валерій Чалий провели зустріч з членом Палати представників Конгресу США, співголовою Конгресового Українського Кокусу Марсі Каптур

14 вересня 2017, 00:50

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та Посол України в США Валерій Чалий провели зустріч з членом Палати представників Конгресу США, співголовою Конгресового Українського Кокусу Марсі Каптур.

Віце-прем’єр-міністр висловила вдячність за міцну двопартійну підтримку України Конгресом США та відзначила активні зусилля лідерів та членів групи дружби з нашою державою у Палаті представників.

У ході зустрічі обговорено низку актуальних питань взаємодії України з Конгресом США. Українська сторона висловила сподівання щодо подальшого розвитку програм допомоги Україні у Федеральному бюджеті США на 2018 рік.

Віце-прем’єр-міністр України високо оцінила наміри американських законодавців передбачити в головному фінансовому документі країни на наступний рік кошти для реабілітації поранених українських військових в американських медичних установах.

Під час зустрічі було домовлено про подальшу координацію зусиль у контексті розробки нових та практичної імплементації існуючих законодавчих актів Конгресу США щодо підтримки нашої держави, зокрема у питаннях американської військово-технічної та консультаційної допомоги Збройним Силам України, реалізації спільних проектів, зокрема, у таких сферах, як енергетика та сільське господарство.

Сторони також обмінялися думками щодо втілення за участю американської сторони проектів гуманітарного та соціального спрямування в Україні, у тому числі, щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Останні новини

Президент України провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО | Сьогодні, 21:07

У Мюнхені Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Посол України в Йорданії відкрив міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | Сьогодні, 12:40

17 лютого в Українському культурному центрі «Українська хата в Йорданії» вдруге відбувся 8-й міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед української громади в Йорданії.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes