Міністерство закордонних справ України

Київ 23:06

Іванна Климпуш-Цинцадзе та Валерій Чалий взяли участь у заході з нагоди презентації доповіді Мережі друзів України “Пріоритетні рекомендації щодо допомоги США”

14 вересня 2017, 00:52

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе та Посол України в США Валерій Чалий взяли участь у заході з нагоди презентації доповіді Мережі друзів України “Пріоритетні рекомендації щодо допомоги США”.

Віце-прем’єр-міністр подякувала Мережі друзів України та членам Конгресового Українського Кокусу за підготовку доповіді, в якій висвітлено найбільш нагальні потреби України та запропоновано механізми її найбільш ефективної реалізації.

Іванна Климпуш-Цинцадзе підкреслила важливість збереження лідерства США у зміцненні Трансатлантичної солідарності з Україною, а також наголосила на тому, що подальша політична, безпекова, фінансова та гуманітарна підтримка є вкрай важливою для успішності зусиль українського народу у боротьбі з російською агресією.

Віце-прем’єр-міністр привітала представлені у Конгресі поточного скликання законодавчі ініціативи у рамках бюджету США 2018 року щодо підтримки нашої держави, насамперед, у сферах безпеки та оборони. При цьому вона зазначила, що подальше зміцнення американської допомоги підкреслить зростаючу динаміку підтримки Сполученими Штатами України і надішле потужний сигнал міжнародній спільноті.

Останні новини

Президент України провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО | Сьогодні, 21:07

У Мюнхені Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Посол України в Йорданії відкрив міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | Сьогодні, 12:40

17 лютого в Українському культурному центрі «Українська хата в Йорданії» вдруге відбувся 8-й міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед української громади в Йорданії.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes