Міністерство закордонних справ України

Київ 00:08

10 вересня 2017 року представники Посольства здійснили позапланову робочу поїздку в м. Петропавловськ з метою проведення зустрічі з ГО українців Північно-Казахстанської області, плануванням роботи на 2018 рік

10 вересня, 08:39

В Будинку дружби м. Петропавловськ  відбулася зустріч і знайомство українських дипломатів з представниками об’єднань етнічних українців Казахстану «Центр української культури Північно-Казахстанської області «Світанок» та «Український культурний Центр Північно-Казахстанської області». Відбулося обговорення стану і перспектив роботи Посольства з українською громадою.

На зустрічі були присутні завідуючий секретаріатом Асамблеї народу Казахстану Північно-Казахстанської області Н.Салімов, завідуюча кафедрою Асамблеї народу Казахстану Північно-Казахстанського державного університету ім. М.Козибаєва Л.Гривенна, делегат Світового конгресу українців від Казахстану М.Іваненко,  активісти і ветерани міста та області.

За підсумками зустрічі було вироблено план дій громадських об’єднань українців міста Петропавловськ на 2018 рік у тісній взаємодії з Посольством. 

Члени української громади звернулися з проханням надати сприяння щодо започаткування курсів з вивчення української мови на базі Асамблеї народу Казахстану за участі «Українського культурного Центру Північно-Казахстанської області», висловили сподівання щодо активізації роботи центру.

Під час перебування в Петропавловську дипломати також віддали шану померлому Голові українського обласного культурного центру ПКО А.А.Польшакову.

 

Останні новини

Прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | Вчора, 11:59

21 вересня 2017 року Стамбулі відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.Висловлюємо вдячність дякуємо за участь, привітання та дружню підтримку Заступнику Губернатора Стамбулу пану Ismail Gültekin, представникам Мерії і муніципалітетів Стамбулу, Ecumenical Patriarchate, дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, фінансово-промислових кіл, українській і кримськотатарській громаді!

Ukrainian Circle Vienna | 23 вересня, 16:48

21 вересня відбулося чергове засідання українсько-австрійського бізнес-клубу #Ukrainian_Circle_Vienna», присвячене темі „Ukraine’s Financial Sector Reform: the View from National Bank of Ukraine“

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes