Міністерство закордонних справ України

Київ 14:51

ПРИЙНЯТТЯ В ПОСОЛЬСТВІ НА ЧЕСТЬ ДВАДЦЯТЬ ШОСТОЇ РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

14 вересня 2017, 10:34

12 вересня в Посольстві України в Австрії відбувся урочистий прийом, присвячений 26-й річниці Незалежності України та 25-річчю українсько-австрійських дипломатичних відносин. 

На прийомі були присутні більше 350 гостей - глави дипмісій, представники федеральних міністерств і відомств Австрії, Віденського магістрату, відомі українські та австрійські діячі мистецтв, представники бізнес-кіл та преси.

Серед почесних гостей свята були радник федерального канцлера з питань зовнішньої політики Бернхард Врабец, генеральний секретар міністерства юстиції і заступник віце-канцлера Австрії Георг Штава, екс-міністр оборони Австрії і президент Політичної Академії Австрійської народної партії Вернер Фассльабенд, члени імператорської родини і відомі меценати Сандор і Герта-Маргарете Габсбург-Лотрінген, екс-глава Raiffeisen Bank International, засновник і президент великого благодійного фонду Герберт Степіч та багато інших.

Після урочистих звернень Посла України Олександра Щерби і Постійного представника при міжнародних організаціях Ігоря Прокопчука прозвучали гімни України та Австрії у виконанні української солістки Віденської опери Зоряни Кушплер.

Учасників заходу щедро пригощали стравами української та інтернаціональної кухні; особливу подяку висловлюємо Роману Жоріну та його ресторану SCHRNK – у фірмовій палатці гості пригощалися свіжевиготовленими міні-бургерами та рибою у фользі за особливим рецептом від шеф-повара Бруно.

Протягом усього вечора звучала сучасна українська музика, а на завершення свята перед присутніми з яскравим шоу виступив колектив запорізьких січових козаків.

 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes