Міністерство закордонних справ України

Київ 23:56

Пристрій для дихання NASAL BOOSTER Whirl привернув увагу учасників виставки в Стокгольмі

13 вересня, 12:08

    7-8 вересня ц.р. на виставці товарів для здоров'я та краси в Королівстві Швеції назальний бустер Whirl отримав схвалення медиків і фармацевтів, а також споживачів, яким знайома проблема хропіння і алергії.

   NASAL BOOSTER - інноваційний продукт, який виробляється в Україні зі шведського високотехнологічного матеріалу. Пристрій має такі основні функції: 1) допомагає підвищити ефективність спортивних тренувань і швидке відновлення, 2) позбавляє від хропіння, 3) захищає від алергенів за допомогою змінних фільтрів.

    Зазначений продукт визнаний отоларингологами, сомнологами, алергологами, а також активно використовується для відновлення спортсменами міжнародного класу, серед яких –  Майстер спорту України міжнародного класу Олексій Новіков.

    Компанія-виробник пристрою відкрита до співпраці зі шведськими дистриб'юторами і мережевими клієнтами. Інформацію про назальні бустери можна знайти за посиланням: http://mywhirl.com.

 

Останні новини

Прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | Сьогодні, 11:59

21 вересня 2017 року Стамбулі відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.Висловлюємо вдячність дякуємо за участь, привітання та дружню підтримку Заступнику Губернатора Стамбулу пану Ismail Gültekin, представникам Мерії і муніципалітетів Стамбулу, Ecumenical Patriarchate, дипломатичного корпусу і міжнародних організацій, фінансово-промислових кіл, українській і кримськотатарській громаді!

Ukrainian Circle Vienna | Вчора, 16:48

21 вересня відбулося чергове засідання українсько-австрійського бізнес-клубу #Ukrainian_Circle_Vienna», присвячене темі „Ukraine’s Financial Sector Reform: the View from National Bank of Ukraine“

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes