Міністерство закордонних справ України

Київ 18:19

Посол України в Аргентині зустрівся з Головою Комісії з міжнародних відносин та віросповідань Палати депутатів Аргентини

07 жовтня 2017, 04:52

6 жовтня ц.р. Посол України в Аргентині Юрій Дюдін прийняв у приміщенні Посольства депутата Національного конгресу Аргентини, Голову Комісії з міжнародних відносин та віросповідань Палати депутатів Аргентини К.Шмідт-Лірман.

У ході зустрічі були обговорені актуальні питання українсько-аргентинського міжпарламентського співробітництва, у тому числі взаємодія делегацій двох країн у міжнародних парламентських організаціях, а також сприяння з боку комісії в ухваленні важливих для нашої держави резолюцій та ратифікації двосторонніх документів.

Посол Ю.Дюдін ознайомив співрозмовницю з сучасною ситуацією в та навколо України, пов’язаною зі збройною агресією РФ проти нашої держави, а також зусиллями Президента та Уряду України, спрямованими на мирне врегулювання конфлікту, поінформувавши К.Шмідт-Лірман про широку міжнародну підтримку України.

Останні новини

УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИЙ ДІАЛОГ В ГАЛУЗІ ТРАНСПОРТУ | Сьогодні, 17:19

20-22 лютого ц.р. у Відні відбулися засідання двосторонніх робочих органів з питань співробітництва у сфері транспорту: Змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень та Спільного комітету з питань комбінованого транспорту. 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes