Міністерство закордонних справ України

Відбулася зустріч народного депутата України Г.Гопко з Міністром закордонних справ Естонії С.Міксером

28 жовтня 2017, 11:44

26 жовтня у м.Таллінн Голова Комітету у закордонних справах Верховної Ради України Ганна Гопко обговорила підготовку до саміту Східного партнерства з Міністром закордонних справ Естонії Свеном Міксером. 

Народний депутат України Г.Гопко під час перебування у Таллінні взяла участь у Конференції Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, яка проходила у рамках головування Естонії в ЄС. Конференція спрямована на зміцнення організацій громадянського суспільства в країнах Східного партнерства.
Під час зустрічі Глава МЗС Естонії С.Міксер зазначив, що Естонія підтримує зусилля України щодо здійснення реформ, викладених в Угоді про асоціацію між ЄС і Україною, і закликав Україну продовжити цей процес. «Нещодавній прогрес, як у реформі охорони здоров’я, так і пенсійної реформи, а також рішення про створення антикорупційного суду, свідчать, що Україна як і раніше прихильна до реформ», - сказав естонський Міністр.
Він наголосив, що Естонія та ЄС підтримують суверенітет і територіальну цілісність України. Міністр визначив Україну пріоритетною у розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги Естонії із зарубіжними країнами, а також підкреслив важливість підтримки міжнародного співтовариства у врегулюванні конфлікту на сході України.
Під час зустрічі було порушено питання підготовки до майбутнього саміту Східного партнерства в Брюсселі у листопаді цього року.
«Одним з пріоритетів головування Естонії в ЄС є Східне партнерство, і наступний черговий саміт дасть нам можливість затвердити Східне партнерство у центрі політики ЄС, у тому числі стосовно розвитку громадянського суспільства та економічного розвитку», - підкреслив Міністр закордонних справ Естонії.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes