Міністерство закордонних справ України

Київ 14:00

Виставка продовольства у столиці Катару

29 жовтня, 12:01

З 26 по 28 жовтня 2017 року в м.Доха, у виставковому центрі Doha Exhibition and Conventional Center відбулась Міжнародна виставка продовольчих і споживчих товарів Food & Consumer Industries Exhibition, в якій взяли участь більше 70 компаній з 10 держав світу.

Україна на цьому комерційному форумі була представлена птахівничим комплексом ТОВ Авіс-Україна з Сумської області та туристичним комплексом Mirotel Resort & Spa з м.Трускавець.

Протягом роботи виставки українські стенди відвідала значна кількість катарських та зарубіжних підприємців, а також Посол України Євген Микитенко і співробітники дипмісії. 

Останні новини

Йорданія, Україна очікують на зміцнення двосторонніх відносин | Сьогодні, 13:19

Йорданія та Україна співпрацюють в низці міжнародних питань і прагнуть до поглиблення співпраці у різних галузях, зокрема, у сфері вищої освіти – заявив український посол в Аммані Сергій Пасько.

Колектив Посольства України в Йорданії вітає усіх українців з Днем Гідності та Свободи | Сьогодні, 11:51

Шановна Українська громадо! Шановні співвітчизники! Сьогодні Україна та українці у всьому світі відзначають День Гідності і Свободи.

В Йорданії оголошено міжнародні тендери в енергетичній сфері | Сьогодні, 11:34

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes