Міністерство закордонних справ України

Київ 18:49

Виставка продовольства у столиці Катару

29 жовтня 2017, 12:01

З 26 по 28 жовтня 2017 року в м.Доха, у виставковому центрі Doha Exhibition and Conventional Center відбулась Міжнародна виставка продовольчих і споживчих товарів Food & Consumer Industries Exhibition, в якій взяли участь більше 70 компаній з 10 держав світу.

Україна на цьому комерційному форумі була представлена птахівничим комплексом ТОВ Авіс-Україна з Сумської області та туристичним комплексом Mirotel Resort & Spa з м.Трускавець.

Протягом роботи виставки українські стенди відвідала значна кількість катарських та зарубіжних підприємців, а також Посол України Євген Микитенко і співробітники дипмісії. 

Останні новини

Щодо заходу з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також роковин Ходжалинської трагедії в Азербайджані | Сьогодні, 17:19

22 лютого 2018 р. в Сумгаїті, за підтримки Посольства України в АР, діаспорською організацією «Українська громада імені І.Франка у м. Сумгаїт» проведено круглий стіл «Реквієм пам’яті загиблим за свободу і незалежність. Спільність ідей і цілей: Азербайджан-Україна». Цей захід був присвячений відзначенню в Україні Дня Героїв Небесної Сотні та четвертих роковин початку Росією збройної агресії проти нашої держави, а також в Азербайджані – роковин Ходжалинської трагедії.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes