Міністерство закордонних справ України

Конгрес: "Кортикальна імплантація. Негайне навантаження"

29 жовтня 2017, 12:17

В рамках наукового співробітництва між Львівським державним медичним університетом імені Данила Галицького, Інститутом стоматології Національної медичної академії імені П.Л. Шупика та Міжнародним Фондом Імплантологів (Мюнхен, Німеччина) 25-26 листопада 2017 р. в Києві буде проведена міжнародна наукова конференція «Кортикальна імплантація. Негайна навантаження» за участю провідних фахівців в області кортикальної імплантації з Німеччини, Австрії, Румунії, Болгарії, Польщі, Індії, Білорусі, України, Росії і т.д.

Метою зазначеного заходу і запланованих зустрічей є обговорення та визначення шляхів вирішення проблемних питань стоматологічної імплантації, обмін досвідом провідних фахівців, формування передових концепцій і впровадження новітніх технологій в практику так само як інформування стоматологічної спільноти і пацієнтів з методикою кортикальной імплантації з негайним навантаженням,  як альтернативу існуючим тенденціям в стоматологічної імплантації.

Організатором наукового заходу виступає ТОВ «Імплант Компанія» - офіційний представник групи компаній Ihde Dental AG в Україні.

Більш детальна інформація на сайті https://www.ihdedental.ua/kongres

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes