Міністерство закордонних справ України

Київ 17:21

Українська мова зазвучала в Мінську і Гомелі

29 жовтня, 14:14

У жовтні ц.р. в Мінську та Гомелі розпочали роботу безкоштовні курси української мови, організовані Посольством. Вони відкрилися в місцях компактного проживання українців відповідно до домовленостей президентів України та Республіки Білорусь під час їхньої зустрічі в Києві у липні 2017 р.

Заняття з української мови, які зібрали значну кількість шанувальників різних вікових категорій і професій, проводять молоді талановиті викладачі, віддані своїй справі.

На відкритті курсів у Мінську Посол України Ігор Кизим висловив сподівання, що завдяки  інтересу до української мови в Білорусі відкриються курси і в інших містах. Такі заняття сприятимуть популяризації мови Великого Кобзаря, розширюватимуть можливості для кращого пізнання історії і культури  українського і білоруського народів.

Останні новини

Посол України в Йорданії здійснив візит до фармацевтичної компанії «Al-Taqaddom Pharmaceutical Industries» | Сьогодні, 16:53

19 листопада Посол України Сергій Пасько здійснив візит на завод йорданської фармацевтичної компанії «Al-Taqaddom Pharmaceutical Industries» (TQ Pharma), де провів переговори з керівництвом підприємства Ф.Мурадом, М.Сулейманом та іншими членами ради директорів.

УКРАЇНА НА ВІДЕНСЬКИХ РІЗДВЯНИХ ЯРМАРКАХ | Сьогодні, 16:38

Ніде не святкують Різдво так, як в Австрії. І ми раді, що українські подарунки від фірми UkrGifts стали невід'ємною складовою віденських різдвяних ярмарків. 

ХІ Загальнопольські дні українського театру | Сьогодні, 15:13

17-18 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в ХІ Загальнопольських днях українського театру та заходах приурочених до роковин голодомору 1932-33 років і 70-ття акції «Вісла», організованих Ольштинським відділенням ОУП (керівник Степан Мігус).

Посол України Б.Гуменюк: "100-річчя Української Революції" (міркування) | Сьогодні, 14:55

Сторіччя українського визвольного руху, який розпочався в далекому 1917 р., свідчить про те, що Україна з труднощами, але невпинно докладає вагомих, принципово важливих зусиль, щоб вписатися в мінливу реальність, забезпечити в ній стабільний розвиток. Наш європейський, цивілізаційний вибір тому запорука. 

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes