Міністерство закордонних справ України

Київ 17:07

Зустріч Посла України І.Осташа з делегацією Арабського культурного клубу в Лівані на чолі з Президентом клубу Ф.Тамімом

29 жовтня, 17:34

Посол України І.Осташ зустрівся з делегацією Арабського культурного клубу в Лівані на чолі з Президентом клубу Ф.Тамімом. Під час бесіди, до якої також залучилися представники української громади в Лівані, були обговорені питання, пов'язані з участю України у Бейрутській міжнародній арабській книжковій ярмарці (30 листопада - 13 грудня ц.р.) та проведенням в рамках ярмарки Українського дня. Посол України та президент Клубу підписали Угоду про співпрацю у проведенні заходів на книжковій ярмарці і обговорили подальші спільні кроки з розвитку українсько-лівнських відносин в гуманітарній сфері.

Останні новини

Посол України в Йорданії здійснив візит до фармацевтичної компанії «Al-Taqaddom Pharmaceutical Industries» | Сьогодні, 16:53

19 листопада Посол України Сергій Пасько здійснив візит на завод йорданської фармацевтичної компанії «Al-Taqaddom Pharmaceutical Industries» (TQ Pharma), де провів переговори з керівництвом підприємства Ф.Мурадом, М.Сулейманом та іншими членами ради директорів.

УКРАЇНА НА ВІДЕНСЬКИХ РІЗДВЯНИХ ЯРМАРКАХ | Сьогодні, 16:38

Ніде не святкують Різдво так, як в Австрії. І ми раді, що українські подарунки від фірми UkrGifts стали невід'ємною складовою віденських різдвяних ярмарків. 

ХІ Загальнопольські дні українського театру | Сьогодні, 15:13

17-18 листопада 2017 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в ХІ Загальнопольських днях українського театру та заходах приурочених до роковин голодомору 1932-33 років і 70-ття акції «Вісла», організованих Ольштинським відділенням ОУП (керівник Степан Мігус).

Посол України Б.Гуменюк: "100-річчя Української Революції" (міркування) | Сьогодні, 14:55

Сторіччя українського визвольного руху, який розпочався в далекому 1917 р., свідчить про те, що Україна з труднощами, але невпинно докладає вагомих, принципово важливих зусиль, щоб вписатися в мінливу реальність, забезпечити в ній стабільний розвиток. Наш європейський, цивілізаційний вибір тому запорука. 

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes