Міністерство закордонних справ України

Київ 05:46

В Аммані відбувся Вечір української пісні та поезії

29 жовтня 2017, 17:36

26 жовтня на виконання Плану заходів МЗС України на 2017 рік в частині підтримки зв’язків з українцями, які проживають за межами України за сприяння Посольства України в Йорданії у культурному центрі «Заха» відбувся Вечір української пісні та поезії.

Святковий концерт присвячений 25-ій річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією, Дню української мови та писемності, що відзначається 9 листопада та святкуванню першої річниці з дня заснування Українського Культурного центру «Українська Хата в Йорданії».

В концерті взяли участь вихованці дитячого колективу «UA Kids» та активісти «Української Хати в Йорданії», а також «Клуб Української пісні». Прозвучали популярні та авторські пісні (на слова поетеси Вікторії Бричкової-АбуКадум та музику Ольги Завидняк), авторська поезія та дитячі вірші. До уваги глядачів було представлено декілька дитячих танків.

Відкрив свято промовою Посол України в Йорданії Сергій Олексійович Пасько, який привітав гостей та учасників свята, розповів про досягнення Українського Культурного центру «Українська Хата в Йорданії» і відзначив почесними грамотами за визначний вклад в розвиток українсько-йорданських відносин активістів Культурного центру - президента, композитора та виконавицю Ольгу Завидняк, поетесу та активного діяча УКЦ Вікторію Бричкову-Абу Кадум, а також співзасновників та активістів «Української Хати в Йорданії» Юлію Мілгородську, Тетяну Сонець та Наталю Канан.

З промовою також виступила президент Українського Культурного центру Ольга Завидняк, яка розказала про успіхи вихованців та викладачів організації за такий короткий період часу, озвучила майбутні плани організації і вручила пам'ятний сувенір колективу Посольства за допомогу, підтримку і співробітництво.

Захід відвідали Посли та співробітники Посольства України та Азербайджану в Аммані, керівник Посольства Пакистану, співробітники інших дипмісій, журналісти, українська громада та громадяни Йорданії.

 

 

 

 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes