Міністерство закордонних справ України

Посол України І.Долгов зустрівся з Міністром оборони Грузії Л.Ізорія

30 жовтня 2017, 14:22

30 жовтня 2017 р. Посол України І.Долгов провів зустріч з Міністром оборони Грузії паном Л.Ізорія, під час якої від Міністра оборони України генерала армії С.Полторака Л.Ізорію була вручена пам’ятна медаль “Учасник військового параду”, який пройшов у день 26-ої річниці Незалежності України.

Міністерство оборони Грузії взяло участь у параді у складі парадного розрахунку Національної гвардії Збройних сил Грузії.

У заході взяли зустріч перший заступник Міністра оборони Грузії Л.Чіковані та аташе з питань оборони при Посольстві України в Грузії генерал-майор І.Остапенко.

У рамках зустрічі сторони відзначили важливість інтенсифікації військового співробітництва між Україною і Грузією в рамках стратегічного партнерства між державами. Було відмічене, що у поточному році повністю виконано План двостороннього співробітництва між міністерствами оборони України та Грузії на 2017 рік, як на високому рівні, так і на рівні робочих зустрічей. Домовлено, продовжити двосторонні заходи у військовій сфері та надати поштовху розвитку військово-технічного співробітництва, а також посилити взаємодію між Україною і Грузією в рамках міжнародних організацій, особливо з питань безпеки Чорноморського регіону.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes