Міністерство закордонних справ України

Київ 11:52

Посол України взяв участь у зустрічі з Прем’єр-міністром Молдови

31 жовтня 2017, 17:09

Посол України в Республіці Молдова Іван Гнатишин взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністра Республіки Молдова Павла Філіпа з главами дипломатичних представництв країн та організацій - посередників і спостерігачів у переговорах з придністровського врегулювання у форматі "5+2", а також Австрії – країни, що наразі головує в ОБСЄ.

В ході зустрічі було обговорено актуальні питання з порядку денного переговорного процесу, зокрема шляхи його активізації. Відмічено наявність передумов для проведення до кінця поточного року чергового раунду переговорів у форматі "5+2".

Посол України привітав ініціативу молдовського уряду з відкриття руху через міст Гура Бикулуй-Бичок та підкреслив необхідність конструктивного вирішення Кишиневом і Тирасполем інших питань, що безпосередньо спрямовані на забезпечення інтересів громадян, серед яких, зокрема участь придністровського транспорту в міжнародному автомобільному русі та відновлення повноцінного функціонування залізничних перевезень на ділянці Слобідка-Рибниця.

Іван Гнатишин підтвердив незмінність позиції України щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності Республіки Молдова. 

Останні новини

НБУ спрощує порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну. | Сьогодні, 09:17

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту | Сьогодні, 09:11

16 січня 2018 року Міністерство молоді та спорту України та Міністерство культури, спорту і туризму Республіки В'єтнам підписали  Угоду про співробітництво в сфері фізичної культури та спорту

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes