Міністерство закордонних справ України

Київ 00:51

Посол України взяв участь у зустрічі з Прем’єр-міністром Молдови

31 жовтня 2017, 17:09

Посол України в Республіці Молдова Іван Гнатишин взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністра Республіки Молдова Павла Філіпа з главами дипломатичних представництв країн та організацій - посередників і спостерігачів у переговорах з придністровського врегулювання у форматі "5+2", а також Австрії – країни, що наразі головує в ОБСЄ.

В ході зустрічі було обговорено актуальні питання з порядку денного переговорного процесу, зокрема шляхи його активізації. Відмічено наявність передумов для проведення до кінця поточного року чергового раунду переговорів у форматі "5+2".

Посол України привітав ініціативу молдовського уряду з відкриття руху через міст Гура Бикулуй-Бичок та підкреслив необхідність конструктивного вирішення Кишиневом і Тирасполем інших питань, що безпосередньо спрямовані на забезпечення інтересів громадян, серед яких, зокрема участь придністровського транспорту в міжнародному автомобільному русі та відновлення повноцінного функціонування залізничних перевезень на ділянці Слобідка-Рибниця.

Іван Гнатишин підтвердив незмінність позиції України щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності Республіки Молдова. 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes